Дали зборувате за секс со родителите?

Дали зборите за секс со родителите?


  • Вкупно гласачи
    339

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Retko pravime muabet ama samo opsto.A ne konkretno za mene so mi se desava vo mojot seksualen zivot.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Na vremeto tatko mi mi drzese predavanja u stilot:Pravi so ke pravis,samo gledaj nekoja bolest da ne fatis ili belja da napravis,pa mu se zdosadi i nikoj nisto ne mi vikase posle,niti pak sakav da pravam muabet so nekogo od roditelite ili bilski rodnini.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Не сум зборел за секс со родителите, а не сум ни сакал.
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
nikogas...najcesto razgovaram so nekoi od drugarite... ili si baram na internet toa sto me interesira... ako sednam da zboram za toa so tatko mi, kako sto e malce zaostanat... ke misli deka sum se mrdnal.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Pa ne po moja zelba ama sum zboruval za toa so roditelite.Malce mi bese nezgodno ama sepak bidna!!! Iako po moe mislenje treba da se pravi toa pocesto,skoro nikoj toa ne go pravi.Pa koj podobro moze da ti kaze nesto takvo od roditel.Roditelite se grizat za nas,ne sakaat,sigurno ke ti kazat nesto za tvoe dobro,nekoj sovet koj moze da se pokaze mnogu prakticen i korisen!!! Ni jas toa ne go pravam mnogu mnogu(skoro nikogas) ama sepak mislam deka treba
 

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
za sega ne zosto nema potreba,a koga ke ima potreba da zasto da ne!oni kako poiskusni u toa da frlat nekoe sovetce!!:)
 

маци

единствена***
Член од
3 јануари 2006
Мислења
88
Поени од реакции
0
Vo princip ne zboram. No ne e nisto sramno da se spomne, toa e prirodna rabota, no sepak ne nonstop da se zbori za seks i za vulgarni raboti.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
"Pusenjeto ne e zdrava rabota. Tava se sex pervezii. Niti lizenjetu. Na so lice tava?"

Moi Madre, six years ago

^^zatoa ne zboram za sex so moite
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
NE! samo koga sakav da znam kako stojat rabotite....toa beshe odamna i samo ednash...i tolku...poveke ni zbor ne sum zbornala za taa rabota.
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Не сум зборел не од шо ми е срам него уште како мал си најдов една книга Све о љубави и сексу и си ја прочитав цела 350 страни и кој на кого треба сеа да прашува а?:icon_lol:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
јас зборев eднаш со татко ми. И каснеше месец на девојка ми, и му барав кеш за абортус.:) фала богу испадна дека била настината и толку
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
186
Поени од реакции
1
Za taa rabota nikogas ne sum zboruvala ama bas nikogas!
Ako nesto me interesirase ili me interesira si citam vo spisanija.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom