Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Па дека не знам кој таму кажа нејќел девојката да го залапа со сперма во уста (што и ја би нејкел) и тешко дека некоја ќе сака да ја залапаш ако пред тоа цела фаца ти е со нејзиниот секрет што си смукал :icon_mrgr:
А што правиш после оралниот идеш во ве це да се измиеш па да ја бакнеш? :)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
А што правиш после оралниот идеш во ве це да се измиеш па да ја бакнеш? :)
Ништо, кулираме 10-15 мин, нежности, галења прегратки, лежење па после се фаќаме за главната работа ... Абе сега не знам за другите али мене гадно ми е а и неа и е гадно, едноставно има луѓе што се гадат ебаго разберете ...
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 14:09 ---
Исто ко сам да сум си го пушел испаѓа ако ја залапаш ... мое размислување си е јбг ...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ништо, кулираме 10-15 мин, нежности, галења прегратки, лежење па после се фаќаме за главната работа ... Абе сега не знам за другите али мене гадно ми е а и неа и е гадно, едноставно има луѓе што се гадат ебаго разберете ...
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 14:09 ---
Исто ко сам да сум си го пушел испаѓа ако ја залапаш ... мое размислување си е јбг ...
Ок, ок, разбирам ебаго :)
Гарант први партнери сте си меѓусебно, онака џаволски ми иде некоја слика од муабетов твој како она те изневерува (орално) и ти страсно ја бакнуваш без да знаеш :) Се е до психата.
Фала што си помуабетивме :)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Ок, ок, разбирам ебаго :)
Гарант први партнери сте си меѓусебно, онака џаволски ми иде некоја слика од муабетов твој како она те изневерува (орално) и ти страсно ја бакнуваш без да знаеш :) Се е до психата.
Фала што си помуабетивме :)
Јок .. фала и ти на муабетот :)
 
Член од
26 јануари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
17
Ништо, кулираме 10-15 мин, нежности, галења прегратки, лежење па после се фаќаме за главната работа ... Абе сега не знам за другите али мене гадно ми е а и неа и е гадно, едноставно има луѓе што се гадат ебаго разберете ...
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 14:09 ---
Исто ко сам да сум си го пушел испаѓа ако ја залапаш ... мое размислување си е јбг ...
Мислам дека не знаеш како е да уживаш у орален секс ако не си пробал а мислам дека твојата сака ама незнае како да ти каже како и ти ама не се разбирате .... Подобро за вас е да се разделите жошто никогаш нема да уживате
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Ништо, кулираме 10-15 мин, нежности, галења прегратки, лежење па после се фаќаме за главната работа ... Абе сега не знам за другите али мене гадно ми е а и неа и е гадно, едноставно има луѓе што се гадат ебаго разберете ...
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 14:09 ---
Исто ко сам да сум си го пушел испаѓа ако ја залапаш ... мое размислување си е јбг ...

Ако терај си по свое. Само пази да не почне да ти се гади и од самиот секс, тогаш си го наебал:D
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.021
Мислам дека не знаеш како е да уживаш у орален секс ако не си пробал а мислам дека твојата сака ама незнае како да ти каже како и ти ама не се разбирате .... Подобро за вас е да се разделите жошто никогаш нема да уживате
Ти ова озбилно?
Не знаев дека врските се сведуваат за лапање после орален, стварно.
Сите шо не се лапаат после орален треба да раскинат. Или ако се у брак да се разведат. Под итно!!!!!!!

Кај тргна бе со советов за разделување жити се...
 
P

PewDiePie

Гостин
Мислам дека не знаеш како е да уживаш у орален секс ако не си пробал а мислам дека твојата сака ама незнае како да ти каже како и ти ама не се разбирате .... Подобро за вас е да се разделите жошто никогаш нема да уживате


 
Член од
26 јануари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
17
Ти ова озбилно?
Не знаев дека врските се сведуваат за лапање после орален, стварно.
Сите шо не се лапаат после орален треба да раскинат. Или ако се у брак да се разведат. Под итно!!!!!!!

Кај тргна бе со советов за разделување жити се...
Муабетот бесе воопшто за орален секс а не за лапање после него
Сладоледџија напиша:
Ништо, кулираме 10-15 мин, нежности, галења прегратки, лежење па после се фаќаме за главната работа ... Абе сега не знам за другите али мене гадно ми е а и неа и е гадно, едноставно има луѓе што се гадат ебаго разберете ...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Муабетот бесе воопшто за орален секс а не за лапање после него
Сладоледџија напиша:
Ништо, кулираме 10-15 мин, нежности, галења прегратки, лежење па после се фаќаме за главната работа ... Абе сега не знам за другите али мене гадно ми е а и неа и е гадно, едноставно има луѓе што се гадат ебаго разберете ...​
Па убаво си реков де и Magde. убаво ти кажа мора ли да раскинам ако не се залапам после оралка ?
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 16:50 ---
Мислам дека не знаеш како е да уживаш у орален секс ако не си пробал а мислам дека твојата сака ама незнае како да ти каже како и ти ама не се разбирате .... Подобро за вас е да се разделите жошто никогаш нема да уживате
Мислиш дека само оралниот секс пружа задоволство ?? Ако мислиш така, не знам што друго да ти кажам (n) Мене поголемо задоволство ми е да ми игра секси стриптиз отколку оралка, тоа мене ме излудува повеќе (ако не и највеќе) ...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
де де ти па луси
проблемот е додека ти сврше во уста,а од како ке ти сврше останал уште најлесниот дел :)
Tи да беше женско голтањето ќе ти беше најлесниот дел?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom