Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.725
Поени од реакции
19.888
па кога виќе дечкото ти свршил во уста тебе ти останало најлесното
само да замижеш и да голтнеш,лесно и едноставно :)
Бившиот ми дечко, сегашен ми маж истиот е :) Е лесно е на збор ела направи го ти тоа да те видам :)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Бившиот ми дечко, сегашен ми маж истиот е :) Е лесно е на збор ела направи го ти тоа да те видам :)
де де ти па луси
проблемот е додека ти сврше во уста,а од како ке ти сврше останал уште најлесниот дел :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.725
Поени од реакции
19.888
де де ти па луси
проблемот е додека ти сврше во уста,а од како ке ти сврше останал уште најлесниот дел :)
Кхм, битно него нему смета, што ќе направам со неговите сперматозоиди, бидеќи си ужива афтер со затворени очи, а јас секогаш си ијам марамици у близина па си средувам работа, ем волкот сит ем офцине на број нели ? Незнам што поголем филинг ќе му напраи ако голтнам.... тоа не ми е јасно ама ич.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Кхм, битно него нему смета, што ќе направам со неговите сперматозоиди, бидеќи си ужива афтер со затворени очи, а јас секогаш си ијам марамици у близина па си средувам работа, ем волкот сит ем офцине на број нели ? Незнам што поголем филинг ќе му напраи ако голтнам.... тоа не ми е јасно ама ич.

1.da zatoa si vo pravo :)

2.no jas koga ke vidam deka golta mislam deka togas letam:) mnogu mi e keif :D
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Луси колку детално ја објасни темава, дури и мене ми дојде нагон за повраќање :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.725
Поени од реакции
19.888
Луси колку детално ја објасни темава, дури и мене ми дојде нагон за повраќање :)
Јас па си реков од муабетот ќе ти се приголта, оваа ќе повраќа :icon_lol:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Која не е пробала нека проба помага при слабеење и ги избелува забите. ;) :D
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Еееекимммм, лечам од разни болести... Ееекииииммммм :)

Да да и ако се намачкаш можеби и стриите ќе ги снема.. еликсир тоа спермата чудо едно :icon_lol:
Не еликсир... туку полек од леко на изминатиот век (рицинусово масло).
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Значи зборев за свршувањето во уста дека гадно ова она, а и не знам дали постојат такви што не практикуваат орален :icon_lol: ...
Чудно ми дојде прашањево:

Сладоледџија напиша:
A ти да и ја излижеш таквата, мислиш она после ќе сака да те залапа ?
Затоа те прашав, некако почувствував дека се гадите еден од друг со партнерот со кој самиот спомена дека си долги години.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Чудно ми дојде прашањево:



Затоа те прашав, некако почувствував дека се гадите еден од друг со партнерот со кој самиот спомена дека си долги години.
Па дека не знам кој таму кажа нејќел девојката да го залапа со сперма во уста (што и ја би нејкел) и тешко дека некоја ќе сака да ја залапаш ако пред тоа цела фаца ти е со нејзиниот секрет што си смукал :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom