Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Konstantin

Филозоф
Член од
6 мај 2005
Мислења
244
Поени од реакции
0
dzoni напиша:
гледам дека си се задржал на она што најмногу те погоди ама баш како рече не си ни знаел дека е така ;-) а дека симболиката е таа и чинот е со такви „несвесни” мотиви сега и за тоа знаеш

само констатирам, „креаторите на анкетата” ќе се обидат да го исмеваат сето ова, но само на форум, тука се силни и опасни :)))))

изгледа ништо не разбра од она што го искоментирав за омилениот твој спорт со шеќер и вода а и за авионот твој што голта, сигурно сте уште заедно :))))
mozebi ne sum razbral nesto, ali bitno tuka sum i imam zelba da naucam. Pa objasni mi, nacrtaj mi.
Ne ti go razbiram tonot i silata so ja imas no kako i da e.Valjda eden den ke imas sansi da imas kraj sebe avion koja ke saka da uziva vo nesto od Boga dadeno. ;)
A da i vreskanjeto najcesto otposle go snimaat(ne e vo zivo). Da imas na um :star:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
ne cuvstvuvam potreba da ti objasnuvam bidejci ocigledno i nema sto da ti se objasnuva , nema da vredi :)

za avion pokraj mene ne ti uspea provokacijata i nema da ti kazam nisto okolu toa , slatko me nasmea samo i pocesto da si se falish so "takviot" tvoj avion ;-)

treniraj pred televizor, ako se navezbash eden den se moze i realnost da stane , sve :)))) glasaj i na anketata , moze i ce nabedish nekoja plus
 

Konstantin

Филозоф
Член од
6 мај 2005
Мислења
244
Поени од реакции
0
dzoni напиша:
ne cuvstvuvam potreba da ti objasnuvam bidejci ocigledno i nema sto da ti se objasnuva , nema da vredi :)

za avion pokraj mene ne ti uspea provokacijata i nema da ti kazam nisto okolu toa , slatko me nasmea samo i pocesto da si se falish so "takviot" tvoj avion ;-)

treniraj pred televizor, ako se navezbash eden den se moze i realnost da stane , sve :)))) glasaj i na anketata , moze i ce nabedish nekoja plus
neznam na sto se dolzi vakvava agresija i zestina bez potreba.interesno. dobro e sto uspeav barem za mig da te nasmeam, toa i mi bese celta.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Дзони бе, па никој не те тера да голташ дете... Секој има право на свој став. Ако ти плукаш откако ќе ти свршат во уста, тоа си е твое право и јас те подржувам!!!

Ама не ги вреѓај жените и мажите хомосексуалци што сакаат да голтаат. Разбери ги мајку му како што и ти сакаш да бидеш разбран, верувам!
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
еј делфин (никот не ти прилега на умот) , те погодија некои мои зборови , боли ;-) ти простувам
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Џони, бејби, не се чепкај, да не голткаш и банови поред она другоно. Јасно. Не за друго, не ми е д'н, а јас сум познат по праќање биџовци на принуден.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
dzoni напиша:
еј делфин (никот не ти прилега на умот) , те погодија некои мои зборови , боли ;-) ти простувам

Oh, how well you know me...

Ај сеа совет малку. Идниот пат партнерот кога ќе ти сврши у уста, пробај да голтнеш, можеби ќе се осетиш убаво, никогаш не знаеш дур не пробаш дете...
 

Konstantin

Филозоф
Член од
6 мај 2005
Мислења
244
Поени од реакции
0
pak ne te razbrav ama toa e toa

Dolphin напиша:
Oh, how well you know me...

Ај сеа совет малку. Идниот пат партнерот кога ќе ти сврши у уста, пробај да голтнеш, можеби ќе се осетиш убаво, никогаш не знаеш дур не пробаш дете...
Ama ovoj izgleda nema partner zatoa vaka ja siluva rabotata, ama ova ne e supstitucija za toa so mu fali.
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
убаво што призна дека си пробал , јас нит сум пробал бидејќи и не сум педер како сакаш самиот да си замислиш нит сум сељачиште да барам таков нешто од девојка :)

а како е расположен администраторот изгледа има многу душички погодени , важно ви кажав се што требаше да ви биде кажано :)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
dzoni, мислам дека е редно да прекинеш. Сите си имаме различни мислења околу ова прашање. Ниту тој што ја тера девојката да голта е сељак ниту пак тие што голтаат се курви.. како што рече другарчето погоре. Ако ти е за препуцавање пиши му пп на Делфин, ако сакаш да дискутираме повели..
 

Svetovid

Триглав
Член од
26 февруари 2006
Мислења
868
Поени од реакции
44
dzoni напиша:
убаво што призна дека си пробал , јас нит сум пробал бидејќи и не сум педер како сакаш самиот да си замислиш нит сум сељачиште да барам таков нешто од девојка :)

а како е расположен администраторот изгледа има многу душички погодени , важно ви кажав се што требаше да ви биде кажано :)
Джони, не се пени толку бе! Нема врска свршавањето у уста, то ест голтањето со доминација. Еве тука има и некои момци кои си кажаа дека гутаат ко луди и кај има сега тука потреба за ”понижување на целиот женски род”? Него ти да не мислиш на буккаке? Брат на фаца коа им свршавам знаеш како доминантно се осечам еј? Мх мх мх, ко Господар на светот :pos: Инаку::dudlac:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
еј Бич јас си кажав што мислам, ми кажуваш да прекинам и баш тоа ми се чини дека се вика дискусија , повели ако имаш нешто да ме демантираш , јас го мислам тоа баш како што ти го кажа и тоа е мое право и јас сум убеден , посебно околу она со симболиката и психолошкиот аспект а и „кој” го прави тоа

мое мислење , кој не се согласува, жалам
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Dolphin напиша:
Дзони бе, па никој не те тера да голташ дете... Секој има право на свој став. Ако ти плукаш откако ќе ти свршат во уста, тоа си е твое право и јас те подржувам!!!

Ама не ги вреѓај жените и мажите хомосексуалци што сакаат да голтаат. Разбери ги мајку му како што и ти сакаш да бидеш разбран, верувам!
За тоа и јас сум ЗА.Не ги навредувам тие што го прават тоа или што сакаат да го прават тоа (иако верувам дека се ретки тие што навистина сакаат),само како и џони сум против што не значи дека пропагирам целосна апстиненција од голтање на сите жени(и мажи).Едонставно фактот останува дека ДА го прават тоа но НЕ ,не умираат од желба и НЕ го сакаат тоа
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.198
Поени од реакции
34.432
Џони, јас те поддржувам брате. Јаки се само на форум овие, у живо никој ги нема видено. Којзнае колку се ружни и (н.з) пичка немаат видено у живот. Продолжи да пишуваш, време беше некој да ги спушти на земја...

Голтале жените. Па уште и на нив! Како не бе. Само на порничи го има тоа.

Пффт. :)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
така е брате !!!!!!! вистина си екстра ! само така и не се предавај :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom