Дали Бекстејџ имаат грам памет?

Член од
15 јуни 2011
Мислења
409
Поени од реакции
304
Па од напудрени и испичени теткици со сукнични и пантолончиња до препони на евровизија мене ми е преку глава.Ете ви ја и елена и оние браќана и Влатчето ви ваш мил и идете у........знаете кај.
А уствари и кој сте вие бре?? Дали вие имате си некаква појма шо е тоа новинарство и како треба едно лице на ваква емисија да се однесува. Туку вас ви фали за гостин да си го викнете Кили да ви го зачука он едно убаво па да не знаете која страна да ја фатите ајт поздрав
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Искрено нит евровизија гледам нит бекстејџ ама во моменти кога по интернетов насекаде има само пофални зборови за Каљопа ова е самоубиство за бекстејџ.Сега кога прочитав дека Ацета Блажевски е одговорен а Чуприна и компанија се водителки одма ми стана јасно за какви глуперди станува збор.До душа јаки се за ебење ама ....:icon_lol:
 
Член од
11 јануари 2010
Мислења
28
Поени од реакции
37
Чуприна има некој грам цицки за памет не знам
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Еве го кретенов и „колумна“ начкрапал, ако можи така да се наречи.
линк
Очекувајте и апдејт сега, деновиве...
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Еве го кретенов и „колумна“ начкрапал, ако можи така да се наречи.
линк
Очекувајте и апдејт сега, деновиве...
Па убо напишал,точно е...абе да се разбериме провидна е каљопа
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Стварно ни го начука Калиопи!
Бре простотилак од телевизија. Дно, дна. Човек без коментар го оставаат. Ќе им дојде и нив денот. Ќе се радуваме како за А1. Дури и повеќе.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.439
Поени од реакции
6.657
Еве го кретенов и „колумна“ начкрапал, ако можи така да се наречи.
линк
Очекувајте и апдејт сега, деновиве...
Стара му е 28.03

Инаку и боки 13 јадел гомна, ваљда видовте, сега барем на сите им е јасно на кое ниво се чим само боки 13 и бекстејџ од цела држава јадат гомна.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.597
Поени од реакции
13.283
Седмо никогаш не сум работел под толкав притисок и под овие околности а и закани дека ќе останам без работа.
АЈДЕ, АЈДЕ АЈДЕ АЈДЕ!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom