ДУИ нема да го почитува законот!

Статус
Затворена за нови мислења.
B

Borg_Drone

Гостин
Да бе


Добро познатите загарантирани права. Сам ќе ги земе. Му припаѓаат: правото на испишување UCK на стомаците од славомакедонските деца, правото на етнички чисто Арачиново (денес е направен еден мал но значаен чекор во таа насока), правото на невиност на сите Албанци што и да направиле и тн.
За разлика од нас, тој еве ни дава избор. Мене ми дава избор. Фала. Ја бирам сестра ми.
И после Албанците биле лоши...

Да не му е гарантирано на шиптарот денеска и колонизирање на Марс

:tapp:
 
B

Borg_Drone

Гостин
Na siptarot deneska mu e garantirano i ebenje na makedonski picki ( povise sakaat seceni ) megu koi moze i sestra ti.
Е аман бе не сум слушнал досега дека македонките сакале кабриолети....

Имам слушано дека Албанци им завидувале на македонките зошто македонките живеат во 21 век и не се прават како булите....


Но од друга страна македонките не сакаат албанци зошто смрдат на овца и на лој и од проста причина не ги сакаат зошто се грди муслимани..

Како да се правени со травестит па затоа така на секој албанец му се испружени забите и одвоени(башка пожутени) како спојлери......


Имам слушано дека Албанците мастурбираат на македонките зошто не можат да мастурбираат на булите зошто булите се завиткани како мумии и на +40...


Така да можеш да си сонуваш ама тешко некогаш дека ќе се случи тоа..

Барем зборувам за сестра ми

Него да не те правеле тебе со травестит па така ти се испружани забите однапред како спојлери(како и 99,9% од албанците) :)
 
Член од
16 август 2007
Мислења
158
Поени од реакции
0
Е аман бе не сум слушнал досега дека македонките сакале кабриолети....

Имам слушано дека Албанци им завидувале на македонките зошто македонките живеат во 21 век и не се прават како булите....


Но од друга страна македонките не сакаат албанци зошто смрдат на овца и на лој и од проста причина не ги сакаат зошто се грди муслимани..

Како да се правени со травестит па затоа така на секој албанец му се испружени забите и одвоени(башка пожутени) како спојлери......


Имам слушано дека Албанците мастурбираат на македонките зошто не можат да мастурбираат на булите зошто булите се завиткани како мумии и на +40...


Така да можеш да си сонуваш ама тешко некогаш дека ќе се случи тоа..

Барем зборувам за сестра ми

Него да не те правеле тебе со травестит па така ти се испружани забите однапред како спојлери(како и 99,9% од албанците) :)
Mnogu e loso koga od nemoznost na soocuvanje so realnosta, od inat i ocaj generaliziras i zboruvas grdi zborovi za sel eden narod. Ipak ti si znaes, ja ne bi si go dozvolil toa
 
B

Borg_Drone

Гостин
Е де бе....па јас сум се соочил со вистината одамна чим имам храброст да ти го кажам тоа значи знам дека тоа што го зборуваш не е вистина.Во спротивно ќе ја наведнев главата и ќе речев дека имаш право:)

Него се прашувам дали тоа значи дека тебе те правеле со травестит и сега во неможност на соочување со реалноста се обидуваш на мене нешто да ми наметнеш или грешка сум??? :)




Вистината боли знам:)

Али луѓе сме ако ти треба помош кажи совет можеби ќе те однесам во авто салон па со клешти да ти ги спојат забите овака на стоматолог не ја бива:)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.310
Поени од реакции
81.517
Форумско редарство! Here's job 4 you.
 
Член од
7 ноември 2007
Мислења
994
Поени од реакции
9
ok Black hole .Го почитувам твоето мислење. Мегутоа кај мене никогаш борците на ОНА нема да бидат изедначени со македонските војници. Зашто? Затоа што македонските војници ја бранеа својата држава,дејствуваа во согласност со Уставот на својата држава за разлика од борците на ОНА )да претпоставиме дека се тоа македонски Албанци кои САМО САКАА ПОВЕКЕ ПРАВА ОД СВОЈАТА ДРЖАВА) дејствуваа спротивно на Уставот на СВОЈАТА ДРЖАВА го загрозија територијалниот интегритет,ја вратија 20 години назад и СЕУШТЕ не ги почитуваат законите. Сепак војната е завршена и јас ке ги почитувам сите Албанци( Заедно со сите Албанци на форумов) затоа што сте дел од оваа држава и зашто само така Македонија ке може да напредува. мегутоа редно време е и вие да не почитувате и пред се да ја почитувате државава( со тоа што ке ги почитувате законите пред се) и со тоа што нема да ги величате вејце и Карпалак и да спомнувате некоја си ГОЛЕМА АЛБАНИЈА( ако видиш подоло некој ги величаше Вејце и Карпалак).
Problemot stoi tuka deka nikoj ne bara od Makedoncite da gi izednacat dvete strani toa shto se bara e od instituciite drzavata vo koj participiraat i albancite da gi izednaci ovaa grupa lugje so drugite.
Postojano li ke se zhalish.Koga deebatirash i koga so gordost zboruvash za Brodec i go velicesh shto sakash aplauz da ti dademe.

2 прашања..... Што добивте вие од Рамковниот договор ????? И што треба да се смени во Уставот што толку ви пречи????? Ајде кој ѕнае и може нека одговори.
A ti odgovori mi shto izgubi od Ramkovniot Dogovor?
Shto imash da izgubish ako se smeni ustavot?
 
Член од
7 ноември 2007
Мислења
994
Поени од реакции
9
Е аман бе не сум слушнал досега дека македонките сакале кабриолети....

Имам слушано дека Албанци им завидувале на македонките зошто македонките живеат во 21 век и не се прават како булите....


Но од друга страна македонките не сакаат албанци зошто смрдат на овца и на лој и од проста причина не ги сакаат зошто се грди муслимани..

Како да се правени со травестит па затоа така на секој албанец му се испружени забите и одвоени(башка пожутени) како спојлери......


Имам слушано дека Албанците мастурбираат на македонките зошто не можат да мастурбираат на булите зошто булите се завиткани како мумии и на +40...


Така да можеш да си сонуваш ама тешко некогаш дека ќе се случи тоа..

Барем зборувам за сестра ми

Него да не те правеле тебе со травестит па така ти се испружани забите однапред како спојлери(како и 99,9% од албанците) :)
Ama si zaboravil da spomnesh deka taa ista Makedonka koja misli deka smrdish koga ke vidi 100 ili 200 ke ripne i ke pravi sve za da mu kupish neshto obleka ili da go vozish so kola normalno so folii da ne ja vidat Makedoncite
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
Е аман бе не сум слушнал досега дека македонките сакале кабриолети....

Имам слушано дека Албанци им завидувале на македонките зошто македонките живеат во 21 век и не се прават како булите....


Но од друга страна македонките не сакаат албанци зошто смрдат на овца и на лој и од проста причина не ги сакаат зошто се грди муслимани..

Како да се правени со травестит па затоа така на секој албанец му се испружени забите и одвоени(башка пожутени) како спојлери......


Имам слушано дека Албанците мастурбираат на македонките зошто не можат да мастурбираат на булите зошто булите се завиткани како мумии и на +40...


Така да можеш да си сонуваш ама тешко некогаш дека ќе се случи тоа..

Барем зборувам за сестра ми

Него да не те правеле тебе со травестит па така ти се испружани забите однапред како спојлери(како и 99,9% од албанците) :)
makedonkite ziveat vo 21 vek.pa vie ste debili vie zenata go zemete so iskustvo na seks
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
58
Поени од реакции
0
Е де бе....па јас сум се соочил со вистината одамна чим имам храброст да ти го кажам тоа значи знам дека тоа што го зборуваш не е вистина.Во спротивно ќе ја наведнев главата и ќе речев дека имаш право:)

Него се прашувам дали тоа значи дека тебе те правеле со травестит и сега во неможност на соочување со реалноста се обидуваш на мене нешто да ми наметнеш или грешка сум??? :)




Вистината боли знам:)

Али луѓе сме ако ти треба помош кажи совет можеби ќе те однесам во авто салон па со клешти да ти ги спојат забите овака на стоматолог не ја бива:)
znaeme deka ti si hrabro dete (ali samo na forum) inace hrabrost imas premnogu da drdoris glupavi raboti za drugo ne veruvam deka imas..vistinata boli koga ke si na tvojata pozicija i tvojata koza ..abe najgrdi na svet da sme ipak si imame svoe dostoinstvo i gordost koja ti samo bi ja sonuval .tebe te pravile so turci i bugari zatoa si tolku lep hahaha prasaj ja baba ti ke ti kazit za tosum pasa :P
 
B

Borg_Drone

Гостин
Ama si zaboravil da spomnesh deka taa ista Makedonka koja misli deka smrdish koga ke vidi 100 ili 200 ke ripne i ke pravi sve za da mu kupish neshto obleka ili da go vozish so kola normalno so folii da ne ja vidat Makedoncite
Не знам досега тоа го немам приметено.Имам приметено албанки.девојки од ромска припадност, ама македонки?????

Можеби некои бабички покрај МРТВ, како и да е се согласувам со тебе дека има такви случаеви ама РЕТКИ (1%).
Верувај дека македонките не се такви да рипаат за 100 или за 200...можеби бугарките не викам не.......

Реков и кои се причините, верувај дека и за 100 000 евра нема да рипнат со вас ......


Како и да е овдека се умешаа прсти за сестра ми па јас само си кажувам која е и што е сестра ми и чим имам храброст да го кажам тоа значи знам дека не е така.Во спротивно ќе наведнев глава и ќе речев дека има право....:wink::)
 
B

Borg_Drone

Гостин
znaeme deka ti si hrabro dete (ali samo na forum) inace hrabrost imas premnogu da drdoris glupavi raboti za drugo ne veruvam deka imas..vistinata boli koga ke si na tvojata pozicija i tvojata koza ..abe najgrdi na svet da sme ipak si imame svoe dostoinstvo i gordost koja ti samo bi ja sonuval .tebe te pravile so turci i bugari zatoa si tolku lep hahaha prasaj ja baba ti ke ti kazit za tosum pasa :P
Е аман бе за мене не прават пародии на ТВ туку прават за албанчето..

Како може тогаш јас да сум таков..???
А и знам баба ми која била и кој бил дедо ми.......

Така да види сега по македонските телевизии за кого прават пародии и се ќе ти стане јасно

Али ајде гледам само се тепате меѓу себе така да и тоа е доволно да се свати какви сте:)
 
B

Borg_Drone

Гостин
makedonkite ziveat vo 21 vek.pa vie ste debili vie zenata go zemete so iskustvo na seks
Дебили или не немаше да ги мешаш македонките, а со тоа што ги мешаш македонките значи дека мастурбираш на нив:wink:.Само за жал македонките не се такви реков и кои се причините за тоа:)

Ќе те разберам булите се завиткани и на +40:)
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
3.114
Поени од реакции
22
auuuuuuuuuuuuuuuuu:)
vidi bogatiiii koj zboruva za zenski:)hahahaahah odi na shtul ili tetovski univerziy ke vidis kojse makedonki koj shiptarki:)a da odis vo bolnica ili privatnite ginekoloshki ordinacii ke vidis koj povece abortira:)albankata se emancipirala nema vece dc 10:)sega tanga franga i se udrilo na sex droga i rokenrol :pos2: vidi samo taka albancite ke se globaliziraaa vo svetot so sexot i drogata.a i galopirat bogami koga ke gi vidam bogam im se divim:):pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
58
Поени од реакции
0
Дебили или не немаше да ги мешаш македонките, а со тоа што ги мешаш македонките значи дека мастурбираш на нив:wink:.Само за жал македонките не се такви реков и кои се причините за тоа:)

Ќе те разберам булите се завиткани и на +40:)
site devojki sto rabotat po noknite klubovi vo tetovsko i posiroko se makedonki .studentkite se ebat za pari niz sk za 1000 den ako imas zelba ke te odnesam da vidis ..ete kakvi se makedonskite devojcinja ..a da ne zboruvam za spozorusite sto gi ima vo golem broj :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom