Група А - Монпеље ( Фра, Рус, БиХ, Изр, Пол, Фин )

Кој ке го освои првото место во групата?


  • Вкупно гласачи
    33

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.245
Поени од реакции
7.119
Каква акција на Босна и победа во последна секунда :vozbud:
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.172
Поени од реакции
17.771
Него што е со русиве бе брат,што им се дешва:confused::tapp:
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
515
Поени од реакции
242
тука се е јасно денес франција и израел се борат за прво и второ место, додека полска и финска за трето и четврто, босна и русија уште вчера се спакуваа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom