Графити и Тетоважи

З

Забавата е во Кругот

Гостин
Член од
7 август 2011
Мислења
4.795
Поени од реакции
13.249
^ Шо значи ова „Млечен“ ?
маалото кај што е нацртан графитот. Јас повеќе бев за лојал фанс да се пише ама другите беа за млечен бидејќи веќе имало Л и Ф.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom