Графити и Тетоважи

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Дефинитивно Екипа Карпош без конкуренција (y)

 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
3.011
Поени од реакции
7.085
Чкембари едноставен а грми чиста 10ка.
А за у Комити па и за Скопје убедливо број 1 за графити и број и квалитет се Комити Маџари.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.366
Поени од реакции
28.152

Kajgana Shop

На врв Bottom