Горан Пандев

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
lugje kazete mi treba da zboram za nasioVVVV:):):):pos2:kakov zver lele BRAVO PANDEV:)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ѕвер е жими се. Многу убаво ми дојде кога го даде првиот, а уште поубаво кога го даде и вториот гол. Браво еј, браво!! Немам што повеќе да коментирам.
 
Последно уредено:

Roddick

dr_funk
Член од
30 септември 2007
Мислења
71
Поени од реакции
1
Bravo za Pandev.
Po kojznae koj pat po red padnav na sportska ama bas mi e gajle najbitni se dvata gola koi pandev mu gi dade na kasiljas.bravo uste ednas.


mes que un club
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Јас првин се изнервирав имаше 100% шанса а цел гол го промаши но потоа се извади веднаш постигна гол. Пандев :bravo:
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
не ја гледав утакмицава ама головите ги видов и се лудило,
кажете ми, толку беше добар, играше цело време или?
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Да да покрај што даде 2 гола промаши зицер САМ пред гол му намести 1-2 сервирани топки на Роки ама кој да дај гол...одлично се градеше цела утакмица беше во фокусот.

По оваа утакмица ќе му скокнат акциите на пазарот ... Дали и тој како роки ќе му рече на Лотито ЈАС ВРЕДАМ ПОВЕЌЕ покачете ми плата или бегам.
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.725
Поени од реакции
969
не ја гледав утакмицава ама головите ги видов и се лудило,
кажете ми, толку беше добар, играше цело време или?
Да,цел натпревар го одигра и тоа одлично...покрај двата гола што ги даде ( од кои вториот беше еврогол ), имаше уште една супер асистенција до Роки ама џабе кога тој дедото промаши од 3 метри :)...како шо ми изгледа можно е Пандев уште на полусезона да замини во некој многу поголем клуб
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Пандев ѕвер!!! Даде 2 гола против Реал Мадрид, и тоа и двата гола ги даде ... светска класа! Такви голови сум гледал Анри да дава, Ван Нистелрој, Роналдо на времето ... а сега и Пандев :)

Вечерна докажа Пандев дека е мегаталент, и сигурно го чека место во некој европски гигант! Браво мајсторе!!!
 

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
лелеее сега ми е многу криво што не гледав, значи пандев бил пред хет трик а, браво браво
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Да,цел натпревар го одигра и тоа одлично...покрај двата гола што ги даде ( од кои вториот беше еврогол ), имаше уште една супер асистенција до Роки ама џабе кога тој дедото промаши од 3 метри :)...како шо ми изгледа можно е Пандев уште на полусезона да замини во некој многу поголем клуб
Не верувам на полусезона пошто нема да може да играе во ЕВРОПА ако замине од Лацио. Али другата можда.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.439
Добар почеток за Пандев во ЛШ...
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Браво за Пандев денес покажа оти е голем по промашениот гол мислев ке падне но тој одигра понатаму без грешка се дигна тоа го прават само големи фудбалери

Уште еднаш БРАВО за нашиот нејголем бренд и амбасадор само да продолжи така
 

Kajgana Shop

На врв Bottom