Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
АААА!!!! Ме заеба друштвотоо! Другарка ми учи, другар ми да се видел со женската утре на пат ќе идел, другиов другар не му се идело... У П.М. А баш сакав да дојдам, плус живеам на 1минута од Динамик. Ај ќе има друг пат.
Сите убаво да си поминетееее!!!!! ПОЗДРАВ! ЦМОКЧЕЕ!!:smir:
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
ej ke se dogovorime poposle sea ke idam neso do kaj eden drugar aj poz
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
АААА!!!! Ме заеба друштвотоо! Другарка ми учи, другар ми да се видел со женската утре на пат ќе идел, другиов другар не му се идело... У П.М. А баш сакав да дојдам, плус живеам на 1минута од Динамик. Ај ќе има друг пат.
Сите убаво да си поминетееее!!!!! ПОЗДРАВ! ЦМОКЧЕЕ!!:smir:

abe aj ne se zaebavaj doagjaj ova go nema sekoj den :D:pos2:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ајдееееее уште малку!!!!!

Штета се шишав пред 1 недела(се немав шишано година и пол) нема да ми го видите моето голеmo афро :P
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.746
Поени од реакции
9.757
Ајдееееее уште малку!!!!!

Штета се шишав пред 1 недела(се немав шишано година и пол) нема да ми го видите моето голеmo афро :P
Уште е големо де :)

п.с Фотка на вечерта ќе бидат Внуче и Шорти, без сомнение :) Мора да се сликате заедно хаха :)
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
дека ќе бидеме над 100 членови сигурно, е сега дека секој член ке си носи со него по уште некој пријател... пр. јас ке носам 2 или 3 :) ке бидеме некаде околу 200. А во место има доволно простор за 150, ама и 200 ке не прими...
Има место бе за поеќе луѓе.Со 200 ќе биде полупразно.400 души комотно може да си собере.
 
Член од
27 април 2006
Мислења
176
Поени од реакции
2
Дечки, можно е да дојдам и јас, а ќе може да дојдат околу 8-9 души, мои другари?
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Леле ја нема да носам фустанче.. Ама ќе гледам пак да носам штиклички.. Ако најдам пониски зашто не сум навикната баш на повисоки.. :nesum: Како и да е битно е добро да се забављаме.. Доста више се замарав со облека АМАН :D
И ајде веќе нека пројде времево многу ми се идееее
 
Г

Гоццццце

Гостин
Дечки убаво да си поминете. Јас нема со кого да дојдам.. утре сум на лизгалиште така да ако наминете одтаму ке се видиме. Велешани ништо не организираа така да се гледаме другпат. Поздрав
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Јас ќе наминам само на саат време, испадна дека на уште 2 родендена сум денес, ФАК!
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
:helou: Ви пожелувам убаво да си поминете посебно ги поздравувам моите пријатели и се надевам дека ќе имаме друга прилика да се запознаеме .:smir: :smir: :smir:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
и јас ги поздравувам роднините во швајцарија, се надевам дека скоро ќе се запознаеме. честито возачка дозвола на братучед ми и честито новороденче. поздрав специјален до фам.Топузовски со темата од форумот "сквиртају сквирташи".
позз до сите!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom