Во моментов....

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
Се нервирам зошто не ме оставија сама овие моиве...бог да чува ко да ке ме украде некој.......свашта.....за еден викенд е проблемот!
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Пишувам поракааа и слушам песнчки и дремам на Кајганаааааааа :aplauz::aplauz::aplauz:
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Ги убедувам моите да излезат вечерва од дома..никако не можам да ги убедам сите туто комплето да излезат ..ексик..а да и си слушам музика и листам низ форумов.
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Jas si sedam, si uzivkam i si praam muabet na MSN :je:
 

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
Станав од кревет, демек ке сум спиела, ама не заспав.Ај битно пробав
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Се нервираммм повторноо...мајка ми тера инает не сака да излези,да можам да си уживам вечерва ц ц ц ... ке си останам дома со неа сега и ке умирам од досада..
 

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
MoNa` напиша:
Се нервираммм повторноо...мајка ми тера инает не сака да излези,да можам да си уживам вечерва ц ц ц ... ке си останам дома со неа сега и ке умирам од досада..
Оф мори мајко и ти ли...прочитај 5 поста погоре...добро бе до толку да не се сваќало дека сакаме да сме сами значи :tapp::tapp:
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
ЃАВОЛЧЕ напиша:
Оф мори мајко и ти ли...прочитај 5 поста погоре...добро бе до толку да не се сваќало дека сакаме да сме сами значи :tapp::tapp:
Ееее кажи му го нив то..уффффф како се нервирам вакаа...цел ден ми беше супер сега мораше да го зафркни мајка ми..
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
pravam muabet so edna prekrasna licnost na msn :)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Vo momentot se raduvam,skokam od radost se smeam kako nezdava,vo momentot ne mozam da ti se naraduvam
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Vo momentov sum na odmor vo grcka pa dojdov do net da vidam so se desava ama mnogu sum izrelvoltirana od toa kolku e izgor.10 MIN NA NET E 1 EVRO
 

Kajgana Shop

На врв Bottom