Во која канцеларија се дава сертификат за реформатор?

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Dobro bre ve uchat neshto popametno vo toa shtabovite na VEMERO osven na site kontra prashanja da plukate po SDSM i Branko?Pa i me zabole bash i za nego nego me interesira po shto tvrdite deka Grujo e reformator,seushte chekam odgovor.
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
3.114
Поени од реакции
22
Dobro bre ve uchat neshto popametno vo toa shtabovite na VEMERO osven na site kontra prashanja da plukate po SDSM i Branko?Pa i me zabole bash i za nego nego me interesira po shto tvrdite deka Grujo e reformator,seushte chekam odgovor.
sega kazi tuka nebegaj od prasanje :) imas li dobieono od kolacot na brane:) soberi hraborsot i kazi , nema da ti zamerime. si zel si zel nisto cudno za makedonija .:toe:najnormalno ekradenjeto .
 

lav

Член од
17 март 2005
Мислења
1.203
Поени од реакции
13
sega kazi tuka nebegaj od prasanje :) imas li dobieono od kolacot na brane:) soberi hraborsot i kazi , nema da ti zamerime. si zel si zel nisto cudno za makedonija .:toe:najnormalno ekradenjeto .
Сега се гладни и боси (не само во умот ...кој им е дефицитарна категорија) та затоа повремено ги „пуштаат„ навечер по Форуми..за да се „најадат„..штогоде
:nesvest:
 

Amnaesiac

Paranoid Android
Член од
9 декември 2008
Мислења
1.818
Поени од реакции
43
eve edna ideja kako drzavnikot da stane pogolem reformator od segasniov reformator

otkako ke se preseli od pretsedatelskata fotelja na republika makedonija vo pretsedatelskata fotelja na sdsm prvata reforma sto treba da ja napravi e da trgne po reformskite stapki na segasniov reformator i vednas da ja smeni bojata na partijata

toa vo slucajot na segasniov reformator se pokaza uspesno

bidejki plavata boja e veke demode, mu predlagam da ja smeni i toa ne vo bilo koja, tuku vo nekoja sto e mozno pointeresna

jas bi predlozil purpurna ili violetova ili tirkizna

e sega bidejki jas za boi i ne sum bas strucnjak, najdobro mu e da se konsultira so kompetentni faci kako nospal, dadar, monsi i drugite od taa fela, koi veke znaat koi boi ke bidat in a koi out (da se izrazam so nivniot expertski vokabular) pretstojnava proletna sezona

recept za garantiran uspeh i togas ex-drzavnikot ke ima sansi da gi pokaze svoite reformatorski kapaciteti
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
eve edna ideja kako drzavnikot da stane pogolem reformator od segasniov reformator
Zar mislish deka kje padni pretsedatelot na takvo nivo da prima bosh idei kako tvoite?I vrz osnova na shto tvrdish deka Gruevski e reformator?Vrz osnova na toa shto samiot tvrdi deka e?Seushte ne si mi odgovoril.

sega kazi tuka nebegaj od prasanje :) imas li dobieono od kolacot na brane:) soberi hraborsot i kazi , nema da ti zamerime. si zel si zel nisto cudno za makedonija .:toe:najnormalno ekradenjeto .
Te zhalam shto lav te povlekol,iskreno me razochara,te spemetav za pointeligenten od nego.
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
3.114
Поени од реакции
22
Zar mislish deka kje padni pretsedatelot na takvo nivo da prima bosh idei kako tvoite?I vrz osnova na shto tvrdish deka Gruevski e reformator?Vrz osnova na toa shto samiot tvrdi deka e?Seushte ne si mi odgovoril.



Te zhalam shto lav te povlekol,iskreno me razochara,te spemetav za pointeligenten od nego.
Abe ostaj toa ti odgovorimi na prasanjeto .Ako go premolcis togas sigurno imas korist od sdsm i branko. i jas da sum imal korist i jas bi gi sakal:toe: toa nee cudno .toa sto eden ke unisti (bc) ni sto posle nego nemozat da go opravat.:vozbud:
 

lav

Член од
17 март 2005
Мислења
1.203
Поени од реакции
13
Zar mislish deka kje padni pretsedatelot na takvo nivo da prima bosh idei kako tvoite?I vrz osnova na shto tvrdish deka Gruevski e reformator?Vrz osnova na toa shto samiot tvrdi deka e?Seushte ne si mi odgovoril.
А врз која основа тој си се (само)прогласи за Држалник во минатото??
Тоа што ја запусти Македонија..поради кое и ден денес клетви фрлаат насекаде...

Te zhalam shto lav te povlekol,iskreno me razochara,te spemetav za pointeligenten od nego.
Овде на Форумов...има и самомислечки народ..за разлика од ЗОМБИ(јата) кои се појавуваат..на заповед..на држалникот

:salut:
 
Член од
12 февруари 2007
Мислења
892
Поени од реакции
4
eve edna ideja kako drzavnikot da stane pogolem reformator od segasniov reformator

otkako ke se preseli od pretsedatelskata fotelja na republika makedonija vo pretsedatelskata fotelja na sdsm prvata reforma sto treba da ja napravi e da trgne po reformskite stapki na segasniov reformator i vednas da ja smeni bojata na partijata

toa vo slucajot na segasniov reformator se pokaza uspesno

bidejki plavata boja e veke demode, mu predlagam da ja smeni i toa ne vo bilo koja, tuku vo nekoja sto e mozno pointeresna

jas bi predlozil purpurna ili violetova ili tirkizna

e sega bidejki jas za boi i ne sum bas strucnjak, najdobro mu e da se konsultira so kompetentni faci kako nospal, dadar, monsi i drugite od taa fela, koi veke znaat koi boi ke bidat in a koi out (da se izrazam so nivniot expertski vokabular) pretstojnava proletna sezona

recept za garantiran uspeh i togas ex-drzavnikot ke ima sansi da gi pokaze svoite reformatorski kapaciteti
Bravo.
Tolku e tragikomicno,no realno sto go stavam vo potpis.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom