Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

Член од
22 август 2022
Мислења
423
Поени од реакции
1.477
Некогаш бетер од жена у ПМС си, жими сѐ.
И знам дека уклучуваш на тренслејт и се триповаш уште толку.
И така и во лице ти имам кажано.
Нема секогаш по правилник да се однесувам. Емотивни односи се ова. Некој ќе викне, некој ќе претера, некој ќе се налути.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Try muah-muah, try jaga-jaga Try m-m, I need it, need it Again, it feels like my head is spinning around My marmalade, I messed up
Try muah-muah, try jaga-jaga Try m-m, I need it, need it Again, it feels like my head is spinning around My marmalade, I messed up
Автоматски споено мислење:

https://youtu.be/XqJosdWocto?si=rRdtMA9QuKo8WmcT
i just wanna get high with my lover Veo una muñeca cuando miro en el espejo Kiss, kiss
Looking dolly, I think I may go out tonight I just wanna ride, get high in the moonlight
I just wanna get high with my lover Veo una muñeca cuando miro en el espejo Kiss, kiss
Looking dolly, I think I may go out tonight I just wanna ride, get high in the moonlight
 
Последно уредено:
Член од
22 август 2022
Мислења
423
Поени од реакции
1.477
:rolleyes::love:Ги имаш најубавите љубоморни испади на свет. :D А и сам знаеш дека не се оправдани. И само затоа што си вака искрен не ти замерувам. Кај ќе најдам во ова време чоек што ништо што му стои на душичката не може да скрие. Не грижи се, јас не те издавам. Секогаш биди си како што ти е во срцето. Јас сум ти ортак во сѐ, на вистинската личност се доверуваш, I promise you that.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Денес ти е роденден, а не сум во можност да ти кажам во живо. Нека ти е среќен.
Ти си предобар човек и го заслужуваш најдоброто.
Ми недостасуваш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom