Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Petr Čech, Ashley Cole, Michael Essien, Ricardo Carvalho, Frank Lampard, Didier Drogba, John Obi Mikel, Michael Ballack, Jose Bosingwa, Scott Sinclair, Salomon Kalou, Carlo Cudicini, John Terry, Alex, Franco Di Santo, Nicolas Anelka... ВЕ САКАМ СИТЕ, ЗАСЕКОГАШ!
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
ednostavno......

SAKAM DA TE ZABORAVAM ...iscezni od mene
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Иако деновиве се исполнети со среќа сепак тажна сум..можеби и ти знаеш зашто.. but i cant hide it anymore.Сепак сеуште ја имам надежта дека по некое време ке се вратиме на тоа што бевме..и таа одалеченост нема ништо да промени во врска со нашите чуства..ми значиш бубу:back:
 
Член од
26 јули 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
Vo vrska so ljubovta sakam da kazam.... Te sretnav vo cutot na mojata mladost, koga se uste ne znaev mnogu za ljubovta...koga ljubev kako dete nevino i cisto....Da znaev poveke mozebi kje znaev kako da te zadrzam...Kako i da e ...te ljubev najsilno... Sega veke mi stanuvash minato.....dovolna bese ljubovta sto ja daruvav....sega ja zasluzuva nekoj drug sto kje znae da ja chuva.....

Сакам да ти кажам дека сум тука сам осамен, сакам да си покрај мене да те гушнам, јес да те упознав на собиранката и многу малце бевме заедно и не бидна ништо но ми остана во срцето. Неможам да ти кажам во лице таков сум по природа срамежлив, ама тука можам да си кажам што имам на срцето. Ако го прочиташ постов може да ме сметаш за кретен за глупак и што уште не, ама јас сум затрескан во тебе. Голем поздрав со песната ЧИЈА сИ

Kolku ubavo..... Sekoja cest... Mnogu mi e milo koga citam vakvi raboti napisani od masko....Me raznezni....
Pozdrav

Te zapoznav koga najmnogu mi trebase.... Mi go razubavuvash sekojdnevieto, me ispolnuvash i oblagoroduvash.... Sakam samo da bidam so tebe, ti si ednistvenoto sto mi treba za da bidam srecna.... Te sakam....:back:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.390
Поени од реакции
25.191
Petr Čech, Ashley Cole, Michael Essien, Ricardo Carvalho, Frank Lampard, Didier Drogba, John Obi Mikel, Michael Ballack, Jose Bosingwa, Scott Sinclair, Salomon Kalou, Carlo Cudicini, John Terry, Alex, Franco Di Santo, Nicolas Anelka... ВЕ САКАМ СИТЕ, ЗАСЕКОГАШ!
Е ова е онаа вистинска љубов која сакам сите да ја почувствуваат. Само што јас си ја сакав опозицијата.:(
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
I'm coming on a bus to get some of your love baby :wub:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Зошто се врати во мојов живот побторно?
:tapp:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Ете маче помина и најпрекрасниот одмор во мојот живот(ако не се вратиме пак:pos2:)само сакам да ти кажам фала за сите незаборавни моменти ахххх колку било убаво по цел ден да си бидеш до најпосакуваната личност си поминав незборавно се надевам и ти исто сега малце ми е глупо што нема да се гледаме по цело време али тоа е мора да се работи:pos2:и ајде доаѓај више неможам да дочекам ТЕ САКАМ БЕСКРАЈНО МНОГУ:pipi:
п.с А да ке заборавев ако се исполни договорот јас ке бидам најсрекната личност на оваа планета да си знаеш:smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
За што било, кога било, каде било.... јас сум и ќе бидам засекогаш тука за тебе!
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
691
Поени од реакции
3
Edinstvenoto nesto so bi sakal ovoj mooment da si do mene da ti kazam kolku te sakam ali znam deka toa ne e vozmozno i ovoj fakt mnogu me boli,eve barem vaka ta ti kazam te sakam najmnogu na svet
 
Член од
10 септември 2007
Мислења
184
Поени од реакции
1
lele kakva tragedija ! kaj se izgubi nikakov kontakt ne ti zapisav ! :) c c c . se nadevam nekad pak kje se sretneme , godinava doagjam za italija pa sto saka neka bide ! :D
 
Член од
26 април 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
snosti bese ispolneto se nadevam deka ne svativ pogresno
kako i da e ubavo mi bese posle tolku vreme
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
За пола саат пак заедно, почнува и тој пола саат без тебе да ми е многу...
Изгледа навистина после кавга луѓето сваќаат што навистина им значи...
Те чекам:je:

:back:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Ми готвиш, ме чешкаш, ме осипуваш со нежни зборови...
А јас?
Којзнае што мислам тогаш.
Ако те оставам...Аман, крајно време е...
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
You're there by my side
In every way
I know that you would not forsake me
I give you my life
Would not think twice
Your love is all I need believe me

I may not say it quite as much as I should
When I say I love you darling that means for good
So open up your heart and let me in.......
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom