Вицеви без наслов 2 дел

Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Кога седи една плавуша на тераса тоа е еднина.
Кога седат повеќе плавуши тоа е јавна куќа.:toe:
 

vidra_sk

Баш ми е гајле :P
Член од
22 април 2010
Мислења
35
Поени од реакции
1
Наставничката го кара малиот Трпе:- Трпе, знаеш ли дека Абрахам Линколн на твои години беше одличен ученик?На тоа Трпе жестоко враќа:- А вие наставниче, знаете ли дека Абрахам Линколн на ваши години беше претседател на Америка?
 
C

Crazy Diamond

Гостин
Се среќаваат Македонец и Кинез:.
Македонецот слушнал дека кинезите се многу на број и го прашува:
- Абе вие колку сте на број?
- Една милијарда и неколку милиони. – одговара Кинезот
- А вие Македонците колку сте на број? – прашува Кинезот
- Ние сме околу 2 милиона.
Кинезот зачудено констатира: - Значи вие сите се познавате!
 
Г

Грејвдигер

Гостин
-Марш, педеру!
-Марш ти, педериште едно старо!
-А, бе ај не јади гомна!
-Ти не јади гомна!
-Море, да ми го пушиш!
-Аха! Сега сакаш да се смириме.
 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Мало девојче во црква ја прашува мајка си:
- Мамо, зошто е невестата облечена во бело?
- Затоа што белата е боја на среќата, а денес е нејзиниот најсреќен ден!
По кратко време размислување девојчето пак ја прашало:
- Тогаш зошто младоженецот носи црно?
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Си бил еден рибар и си ловел рибииии.Еднаш фатил златна рипка.Рипката му рекла, Добар Човеку те молам пуштиме ке ти исполнам 3 желби.Човекот ја пуштил рипката
И РИПКАТА ФАТИЛА ФА БЕГАТ!!
 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Некој доктор имал секс со пациент, и размислува:
- Па добро, не сум ни прв, ни последен што го направил ова, само што другите не биле ветеринари.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Девојката го прашува дечкото:
- Зошто имаш толку големи очи?
- Затоа што сум плачел многу како мал.
- Па добро бе, што не си мочал повеќе?
 
Е

експерт

Гостин
Потребно е 7 секунди за храната да премине од устата до желудникот. Човековите влакна тежат 3 килограми. Должината на пенисот три пати од должината на палецот. Бутната коска е цврста како цемент. Срцето на жените чука побрзо од на мажите. Жените трепкаат два пати повеќе отколку мажите. Користиме 300 мускули за да одржиме рамнотежа при стоење. Жената го прочита целиот текст. Мажот се уште гледа во плаецот. :pos2: :pos2: :pos2:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Потребно е 7 секунди за храната да премине од устата до желудникот. Човековите влакна тежат 3 килограми. Должината на пенисот три пати од должината на палецот. Бутната коска е цврста како цемент. Срцето на жените чука побрзо од на мажите. Жените трепкаат два пати повеќе отколку мажите. Користиме 300 мускули за да одржиме рамнотежа при стоење. Жената го прочита целиот текст. Мажот се уште гледа во плаецот. :pos2: :pos2: :pos2:
:pos: :pos:

Браво за воа, имаш зеленко! :браво:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Гинеколог обвинет за убиство на суд објаснува како се случило тоа, господин судија на работа беше ужасен ден една гужва што да ти кажувам едвај издржав.се вратив дома жената уште од врата вика ај ѕирни ме нешто ми е сумљиво , што ќе правиш ја прегледав. баш седнав да се напијам кафе и го вклучив телевизорот кога ќерка ми , татоо абе неколку дена ми касни ај види да не сум трудна , чедо што да правиш ја прегледав и си викам луда куќа одам да го фрлам ѓубрето да се прошетам малку кога таму до контејнерот една циганка, дај 100 денари да ти ја покажам......
 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Два мајмуни разговараат. -Кога повторно би се родил би сакал да се родам како човек, па би се оженил со убава, млада, девојка. -И така повторно би станал мајмун!

 
D

dbt

Гостин
Личност 1:Колку е сатот?
Личност 2:Четврток.
Личност 1:Не фала не пушам.
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
25
Поени од реакции
4
- Тато, тато, зошто мама трча цик-цак?
- Ќути сине и пукај!
 
Г

Грејвдигер

Гостин
После одредено време, на сред секс, мажот прекинува и бесно ја прашува незаинтересираната сопруга:
-Па добро бре жено...кој ти е ку**ц денеска!!!!!!
-Не сум сигурна...седми или осми, тука некаде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom