Вие во порнич-ДА/НЕ?

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Море ни за дома ни за в комши! НЕ.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
За по дома правам адетот...И не ги чувам во компјутер, а за комерцијална употреба не.
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
ауууууу скраја да е...пу пу
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Да, ама покрај високиот придонес мора да ми обезбедат безгрижна пензија на Малибу на четириесет годиње оти пуШење и пуЧење се напорна работа : артилерија не име равна а камо пешадија :star:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Сега за сега се чувствувам како човек со со доволно голема интелектуална моќ преку која можам да профитирам на многу други поразлични начини, а ако немав талент за ништо друго дај шта даш
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
И што само ја глуп се пријавив ЗА.:nesvest:
Ама кога ќе ми барате автограми и бесплатни ДВД-а :bip:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Бидејки професијата ми е непосредно врзана со видео продуцирањето, можеби би но само од другата страна на камерата, поточно во техничко-креативниот дел. Актерството не ме интересира баш.
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
:ne: :pop: нема шанси :nesvest: :icon_roll ни за пари ни homemade ништо:pipi:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
За ниедна сума не паѓам толку ниско. Сексот или водењето љубов за мене е ништо освен интимна работа, а тоа секако не е за пред камера па макар и домашна.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
divine напиша:
За ниедна сума не паѓам толку ниско. Сексот или водењето љубов за мене е ништо освен интимна работа, а тоа секако не е за пред камера па макар и домашна.
Де па ти па! ...колку за архива, за спомен и сеќавање кога ќе го нема веќе тоа што си го снимила, културно нaслесдство за младите генерации да остане :pos::pos::pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Mandrak напиша:
Де па ти па! ...колку за архива, за спомен и сеќавање кога ќе го нема веќе тоа што си го снимила, културно нaслесдство за младите генерации да остане :pos::pos::pos:
За мене секогаш ќе си го има тоа што вреди, а за другите ... па нека си направат за себе исто ... што ми е гајле:bip:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
divine напиша:
За мене секогаш ќе си го има тоа што вреди, а за другите ... па нека си направат за себе исто ... што ми е гајле:bip:
Лелее...колку си лоша! Па зарем не треба да им се остави нешто на поколенијата што доаѓаат по нас? Како што иде времево, ќе нема еден ден повеќе зачнување по природен пат, не ќе знаат младите како се зачнати:pos::pos:...-Еее, баш ми текна сега, многу е јако човек (добро де, човек и жена заедно) да прават дете и да си пуштат камерата да снима. И замисли, кога ќе порасне му го пуштат филмчето и му кажат: „Еве сине како почна твојот живот“ :) Барем ќе види дека и тоа не е баш лесно :)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Снимање само со строга намена за понатамошно уценување на девојките, во случај да станат познати и да ти треба некоја услуга која не можеш да ја добиеш по традиционален пат. Се поклонувам на напредокот во технологијата и се помалите камери.:)
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
...можеби, со некој друг физички изглед...вака не ме бива за „експонирање„
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не бе, снимање за после да си се гледаме само ние - можда, али овака...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom