Видео: Ејми Вајнхаус разочара на Калемегдан

Статус
Затворена за нови мислења.

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Ееее намерно си ги избрал најлошите од Рихана за да изгледа Ејми доминантно ццц. Џабе кога и самиот знаеш дека Рихана е душа
Ерм , и ти го направи истото.
Ејми има боље глас , факт е тоа.
Ријана е потрезна и уствари може да настапува во живо , ама дека знае да пее - не знае. Башка , црнкиња е бе .
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Боже Петра :rolleyes: Инаку голем фан сум на Риана ама во живо не знае баш да пее, оваја кога е трезна подобра е. Сепак 70% од песните на Риана од било кој аблум се искачуват во топ 10 насекаде низ светот :)
 
M

Moon Child

Гостин
Мене пак оваа не ми е ништо особено, незнам зошто толку прашина дигнавте па гледам и препукувања на темава ... Факт е дека е пејачка, и факт е дека е нејзина работа да пее, затоа и платиле, а не да се однесува како кловн.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Мене пак оваа не ми е ништо особено, незнам зошто толку прашина дигнавте па гледам и препукувања на темава ... Факт е дека е пејачка, и факт е дека е нејзина работа да пее, затоа и платиле, а не да се однесува како кловн.
Па тоа и јас го кажувам, некој се загрижиле за нејзиното автодеструкција, ајде што пие и што се дрогира ама кој ја тера да седи на ладен бетон и на промаја навечер (види соодветна тема за промајата)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
P

PewDiePie

Гостин
Ејми никогаш нема да има талент како Рихана. Никогаш нема да снима со познати афирмирани светски како Рихана
You serious ?

А за второво,што нема да снима,порничи и песни во кои 20 пати се повторува истото зборче,зошто на тоа и личат снимените материјали.
 
S

smexy

Гостин
Rihanna го има најодвратниот глас на светот.Не можам да опишам колку ми е одбивен гласот нејзин.Уствари,женските(ко пол) не знаат да пеат.
 
Член од
19 декември 2010
Мислења
523
Поени од реакции
23
Rihanna у живо и нема некој глас, Али GAGA е предобра.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
T

theTinule

Гостин
Дали се читаш што пишуваш? Ејми ја споредуваш со Рихана. боже петра. Ејми никогаш нема да има талент како Рихана. Никогаш нема да снима со познати афирмирани светски како Рихана, плус тоа во споредба е ужасно грда , може само да и се поклони на популарноста што ОПРАВДАНО ја ужива Рихана денес, за разлика од оваа пачавра на која и се фураат само затоа што е мн кул ако е дрогирана.
Boze Petra ^^
ROFLMAO :D
You made my day :D
<3333

p.s. Slushaj ja Beyonce, poubava e i bolje pee od Rihanna i plus whips and chains ne ja exciteuvaat.
Rihanna be -.-
Lady Gaga slushaj ja, pogolem dzver e od taa -.-
Slushaj ja...slushaj Adele. Slushaj Lilly Alen.
Jessie J ima predobri pesnici. Shakira ima isto specifichen glas.
Slushaj ja Duffy. Slushaj ja..neznam..
Ima eden kup dzverki u pop muzika. Ti Rihanna ja najde...tipkata sho saka snm a mu izbega na edinstveniot dechko sho go primeni toa kaj nea.
Rihanna srce, kolku i da sakash ti, voda mozhe da i nosi na Amy za peenje.
Rihanna pee kako raskvakana tinjedzherka sho ne znae deka tonot iskacha preku usta, a ne preku nos. -.-
I da, se chita Rijana, ne Rihana.
 

шеф на подземје

зумбулот
Член од
25 август 2010
Мислења
1.213
Поени од реакции
76
ти си единсвената наркоманка која и симнувам капа ,и јас сум бил дрогиран на многу јавни места ама на бина дрогиран до сега се немам качувано
 
Член од
19 декември 2010
Мислења
523
Поени од реакции
23
Lol па што сеа? Гледај и др. песни а немора одма да и тражиш fail-от лол.
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Не знам за гласот, али појавава..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom