Вечерва овде, без тебе...

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
vecerva ovde bez tebe... pominaa 3meseci otkako ne sme zaedno, a sepak pomisluvam na tebe sekoja minuta, sekoja sekunda... ednostavno e, ne mozam da te zaboravam! premnogu e golema mojata ljubov sprema tebe za da se izbrisi za 3meseci i za da moze nekoj taka lesno da ja izbrise, iako bi sakala... zasto ti mene ne me zasluzuvas, ne zasluzuvas nitu edna solza, nitu ljubov od mene... premnogu greski napravi a ako tropnes na mojata vrata jas pak mozebi ke te primam... no znam deka toa nema da se desi i zatoa umiram od vnatre... dusata me boli... barem da mozem da te gusnem ako niso pojce, potreben si mi...
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
вечерва овде без тебе ќе пукнам, ќе експлодирам, веќе не се издржувааааааааааа:placko:
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Ете го моето зелено светло:pipi:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
125
Поени од реакции
3
Вечерва овде без тебе???
Имаме cyber sex! Does that count???
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Па баш и не е вечер,ама нема везе.
Сабајлево овде, без тебе мислам на последната вечер во Охрид колку ни беше најубаво кога си лежевме и си се гушкавме:wub:Ми фалиш многу:(
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Сабајле е ама ајде...
Колку мразам вакви утра... Сакам кога ги поминувам со тебе утрата, сакам кога уживаме во првото кафе, сакам се што е поврзано со нас одсабајле ама веќе не постои... Можеби и јас ти недостигам на тебе, не знам, а можеби и не сакам да знам...
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
Исто не е веечер али морам да пишам во темата...

Сеа си го пијам кафето и чекам да дојдеш на мсн....али неможеш за жал....
Те мислам секој ден...секој ден....
Стра ми е....
сакам да бидеме заедно....ќе бидеме и сме...
али колку долго,до кога?
 
С

Сатори

Гостин
Вечерва овде без тебе...те мразам и ми фалиш.


Те сакам.
 

ALKAP0NE

Veni Vidi Vici
Член од
6 август 2007
Мислења
47
Поени од реакции
0
vecerva bez tebe ke se piknam vo frizider za dlaboko zamrznuvanje....za da se zamrznam da mi pomine pobrzo vremeto :))))
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
те чекам на мсн барем малку да се порадувам, дај барем на моб ми пиши израдувај меее :(:(:(

осамена сум
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Vecerva ovde bez tebe............pa i ne e tolku loso.
I jas da odmoram malce glava od tebe :pos2: :vozbud: :baeh: :nesvest:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Vecerva ovde bez tebe.. Mi falis zlaticko.. Znaes deka odvaj cekam da doe 14ti? Ne samo zs mi e rod.. Ne mi e biten rodendenot tolku.. Bitno si mi ti sonce.. Sakam da te vidam.. DA te kissnam.. Da te pocuvstvuvam pokraj sebe ednostavno.. mmmm Sakam da go osetam mirisot na tvojata koza.. Tvoeto pogledce pred da me baknes.. TEBE ednostavno.. Mi falis budalce..
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
Oh lele bebe edno....i jas oddvaj chekam da dojdi 14-ti i da dojdam u Sk i da te gushnam i da te kissnam i se preostanato natamu...i ti mi falish mene sonce...ali aj ke se vidime za 5-6 dena...TE SAKAM...
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Овде вечерва без тебе горам од желба да сме заедно нема секунда а да не мислам на тебе, неможам да бидам без тебе... те молам дојди побрзооо :(
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Vtora vecer te nema... tesko mi e... sakam da si tuka :( nemozam vaka da izdrzam moram da te vidam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom