Вебстраници и програми за бесплатни MP3 песни

Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Ај сите што знаете некоја веб-страница од кајшто може да се симнуваат мп3-ки предложете ја тука, при бидејќи P2P програмиве одат кон гаснење една по една, а па на факултет единствен начин за симнување е само од веб! Мој предлог: http://www.seekasong.com
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
има и едно програмче интересно на download.com се вика mercora, големо е 55 килобајти, само напишеш песна или артист, ти отвара песни од него и слушаш онлајн
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Гижо напиша:
има и едно програмче интересно на download.com се вика mercora, големо е 55 килобајти, само напишеш песна или артист, ти отвара песни од него и слушаш онлајн
Ееј џабе ми е така. Дај дадете класична веб-страна со симнување, ова вака on-line не ми врши работа.
 

Negatifo

...keep Jazzing...
Член од
25 мај 2005
Мислења
180
Поени од реакции
4
Јас би ти дал еден предлог! Користи Мирц. Канали #mp3quebec,#mp3oldies
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
хм...веб страници? Има два интересни блога кој моментално не можам да ги најдам. Инаку може тука да помине и www.nostalgija.com
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Fala vi na site, ke gi proveram prvoto idenje vo internet-kafe. Inace tuka na fakultet samo Internet Explorer e ovozmozeno, taka da se ostanato (P2P, mIRC, Mercora - dzabe).
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Еве де

Едитирано од вардарче дефинитивно е најбоља

Едит: Жалам морав да го едитирам линкот, оваа страна е сопственост на една друга warez страна, а такви се правилата забранети се линкови до warez страни.

Поздрав
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
еве ви една добра страница за тие шо несакаат српско шо им треба секаков вид на странска музика
www.emp3finder.com:cuc:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Еве ви една интересна адреса за симнување на мп-3 на која има и други линкови, ако ја нема таа песна што ја барате на оваа адреса.

http://www.emp3world.com/
 
Член од
5 јануари 2006
Мислења
20
Поени од реакции
3
software za mp3 download

Aj ako moze malce pomos.Mnogu sakam da pravam download na muzika od internet ama so programite sto momentalno gi koristam toa i ne e tolku efikasno.Momentalno jas koristam Warez i ponekogas Morpheus ama ne naogaat bas sve sto sakam.Ako imate nekava sugestija za nekoja podobra programa pisuvajte.Uslov e da moze da bide simnata od net.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
ares, оваа земи ја зашто не одзема од конекцијата додека даунлоадираш, можеш слободно да сурфаш

можеш а го најдеш на download.com, бесплатен е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom