Вашите искуства со секси шоповите...

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Ме интересираат, вашите лични искуства со секси шоповите...ги посетувате ли, што најчесто купувате, само за поклони одите или и за лични потреби.
И на крај дали сте задоволни од услугите, односно снабденоста на секси шоповите во Македонија.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Видиш, ја досега само еднаш сум стапнал у секси шоп и тоа у Охрид.
Само на кратко бев.
Некако, не ми е местото таму мене, што знам. Добив гаден филинг кога влегов и не верувам дека ми се сменило нешто.
За мене секси шоп е аут, барем сега за сега. :)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ednas vlegov so eden drugar u Skopje u Valijant.Ke kupuvavme poklon na zaebancija za eden rodenden(vibrator).Iskreno,za mene ne bi vlegol,ne cuvstvuvam potreba od takvi nesta a i zena mi ne e bas meraklika za seksi-igracki a koga vlegovme togas,se bese OK kako da vleguvas vo najnormalna prodavnica(toa go cenam) i prodavackata bese ljubezna :),taka da se najubavo.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Не сум влегол до сега во секси шоп. Ако некогаш влезам, сигурно Долфин ме натерал.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
The_Grim напиша:
Е што де? Можеше да кажеш барем за што се однесуваше муабетов твој. Биди љубезен и чекам објаснување:wink:

Сум била еднаш во Валијант и ок беше, само во ниеден момент не ми текна да си купам нешто или да купам на некој за подарок од таму. А во секси шопот во Охрид влегов еднаш да си купам кондомчиња зошто имаше интересни, па си "прошарав" со очи наоколу:icon_lol: Најсмешни ми беа гаќите за мажи:icon_lol:

Само тука го затворија, а сум гледала луѓе поминуваат навечер и ѕиркаат да видат што има внатре, срам им е да влезат преку ден:icon_roll
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Беше 14.02.2003, Св. Трипун Пијаница или Св. Валентин за кого како. Јас и другар ми Зејтин утрото отидовме да се подготвуваме за прослава во една биртија-лименка позади олимписки. Се препариравме соодветно он Командант Леши, ја капетан Илир Ѓони. Колку што се сеќавам имаше некоја неформална дискусија за купење поклон за девојките и наредната сцена на која се сеќавам беше у Валијант. Знам само дека беше една тетица од некоја наводно секси емисија и едно педерче. Со тета нешто го дрвевме околу производите и цените. Да попунам време го прашував передрчето да ми препоручи порнич со педери, а овој радо накусо ми прераскажа неколку. Не се сеќавам на некој интересен артикл, знам само дека беше многу скупо и си купив 2 куртони со израстоци со мирис на јагода. Девојките добија по еден цвет, а ние по два кафетини.
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Ja kupujem kurtone u sex shopu. Samo tamo se dobi Magnum XX....XL :pos:
zajebancija. Inace, nikad nisam kupio nista za nikog u sex shop. Nemam potrebe, ili takvih drugara.
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Не сум била во Валијант ама имам поклони од таму.
Иначе во секој Европски град во кој сум шетала сум влегла во секси шоп , од чиста радозналост .
Тука сме биле и 30 девојки на сексиграчки парти , е можите да замислите која смееа и мајтап паѓаше после неколку чаши мартини.
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
ragazza напиша:
Не сум била во Валијант ама имам поклони од таму.
Иначе во секој Европски град во кој сум шетала сум влегла во секси шоп , од чиста радозналост .
Тука сме биле и 30 девојки на сексиграчки парти , е можите да замислите која смееа и мајтап паѓаше после неколку чаши мартини.
Matufi luge! sho ke prajsh. :)
Pa posledno pred edno mesec ili taka neshto bev po poklon za rodenden....
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
ne sum bila dosega vo seksi sop taka da nemam nikakvo iskstvo
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
И јас не сум била до сега, па заота не знам што да кажам..
 

Волшебник

....твој избор....
Член од
16 мај 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Во сите секс продавници кои ги имам посетено пред се можам да кажам дека сите продавачки се доста љубезни...Неможам да се поплачам за услугата....А користам доста производи.......
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
... Се сосем скромни. :icon_lol:
Имам влезено еднаш или два пати, чисто од љубопитност и зезање со другарките, ама немам ништо купено од таму, ни за себе ни за подарок.
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Никогаш не сум влегла не верувам ни дека ке влезам некогаш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom