Вашиот аквариум

Член од
17 февруари 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво барам некој совет за аквариум, сакам да купам некој помал околу 20л па сскам да знам што се ке ми треба за да биде тип топ , каква пумпа, греач и што друго?
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
284
Поени од реакции
40
здраво,
околу аквариуми јас и немам којзнае какво искуство,
најубаво прасај го формумџијата 3pi0

поздрав
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.394
Поени од реакции
2.488
Имате група на фб Акваристика Македонија. Прашајте таму, има искусни акваристи.
 

Papillon.Papi

Terrierist
Член од
15 јануари 2014
Мислења
762
Поени од реакции
786
Мојот прв обид за уредување на аквариум. Бонус фотка од Касиел.
FB_IMG_1559389414489.jpg
FB_IMG_1559389523783.jpg
 
На врв Bottom