Вашето искуство на cs@kajgana.com серверите

Член од
20 јануари 2008
Мислења
387
Поени од реакции
27
Паа играв уште од претходното лето кога ставив интернет, тогаш повеќе играв на Мол, ама почнаа читери да влагаат ова она али јебига немаше што да се праи ама по некое време отиде оффлине тој сервер... Влагав на кгн и пошто треба нели схе ја врска си немав тогаш дека треба и се откажав и од кгн... После некое време не знам некој ми кажа за схе-то и почнав и на кгн да играм и така... На кгн сум едно 7 месеци и многу се добри сервериве... И немам што да кажам друго освен дека е закон, паѓа добро пуцање, има заебанции и то.. :D
Слаб си многу иначе. :D :uos: Шкорпионот.. Те гледам кога играш али ко ботче играш. :D :pos:

Иначе јас играм кантер едно 4-5 години... На кајгана и на различни сервери.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Играм само 1 ден а пред тоа 2-3 години на CableTEL серверите и некои си нооблери почнаа да ми викаат читер како tfl.SickJoce i Wh1
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
34
Поени од реакции
1
Мислење за серверите- вчера конечно се приклучив, лудница, брзо иде, исто како лан
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
почнав да играм CS 1.6 пред 8 месеци [На Kajgana ofc] ... али пред тоа га ирав 1.5 само лан ... бев n99b...али сеа сум Добар:cug::pos2::pos2:
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Епа вака, за цс играм од 1во одд, имам престанато по една две години, али 1.6 почнав да ја играм од минатото лето, најпрво почнав да играм на кабел нет серверите, сеа ги нема, таму со чит рокав со ЕЦЦ.:D
Па незнам како беше јас играв таму, и некој дојде и ми го даде кгн1 серверот, и од таму влегов на кгн и така до ден денес играм на кгн..
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Слаб си многу иначе. :D :uos: Шкорпионот.. Те гледам кога играш али ко ботче играш. :D :pos:

Иначе јас играм кантер едно 4-5 години... На кајгана и на различни сервери.
Аман бе на кајгана играш 4 години , не дупи не постиои толку кајгана.
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
perf pat koga vlegol server vlegol kgn server i mi se svicase serverot inace imase jaki igraci i eve uste na kgn igram :D:salut:
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
147
Поени од реакции
1
epa ja igrav na msx prvo i edinstvenata pricina so ne igram tamu e toa so odma pukav nekoj moj i umirav:D na kajgana igram 1 i pol i mi e top...iskreno od kgn se uci cs da se igra za non steam serverite zboruvam...drugive tesko.poz
 
Член од
29 април 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Epa vaka da kazime jas dojdov od STRUGA da ziveam vo STRUMICA...
I sme se nasle vo edno malo site kanterdzii ..ama teski kanterdzii... KINDER , bama* i dr..
I tie mi ja dadoja kanter da ja instaliram pa posle dojdoja kaj mene da mi stavat serveri a toa serverite kajgana.. zs jas ne znaev da ja uklu4am kanter a toa bese ova leto juni , juli ...i igram na kgn re4isi 1god...a do saa sum nogo oja4an se znae toa...Za nikot...HMMMMMMMMM...... Prvo brat mi (Narkos) se potpisuvase caniball ...i toj po4na nekoj novi iminja da koristi....i jas odma go prezedov caniball i do ova ime igram celo vreme do sea... i ova ke mi e za SEKOGAS !! :D :D ova mi e biografijata za KANTER !! ama nogo sum zarazen toa mora da se priznae

CANIBALL !!
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
на кајгана играм 2 год, серверот ми го даде Мето...
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Pa jas pocnav da igram na kajgana pred 1 goina i dali i ima edna goina odkolku sto igram.
Koga za igrav prv pat zaigraf vo pocetokot pravif skorovi 0 od 6, 0 od 7 i tn.
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
pa na kajgana serverite igram od dekemvri 2007 godina .. serverot mi go dade NoFear
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
41
Поени од реакции
0
igram cs 1.6 od minatoto leto .. pocnav na serverot Bonet .. na koj bev i admin :) , potoa na KDS Kabelnet koj seuste postoi , i momentalno igram na max serverite ... pozdrav:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom