Вашата последна спортска активност

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
26
Трчање на кеј саат време.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Секоја среда и сабота играм фудбал,
- Среда со Вработените од ’’ кафе бар - Ало Ало ’’
- Сабота со мој другари
 

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
Вчера часот по спорт и спортски активности...никогаш не сум била толку активна цел час трчав и играв кошарка баш и тоа ми требаше се имав залежано долго време немав спортувано:wink:
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Веќе цел месец наутро трчам а попладнето вртам хулахоп :)
Немам некој ефект од спортувањево ама ај... :nesum:
 

Таа

Утро
Член од
22 јуни 2008
Мислења
118
Поени од реакции
6
Пред некој ден каснев на факултет и морав да трчам. Се важи како спортска активност?:pipi:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
807
Поени од реакции
23
в теретана, уфф, појке испотив него шо се напумпав:))
 

MorrisonKA

You need a fucking hobby, bitch!
Член од
23 март 2007
Мислења
815
Поени од реакции
25
Ја имав маалски рекорди у холахоп на времето. :pipi:Последна, највероватно Средно Водно, едвај.
 
А

Адриано

Гостин
Мојата последна спортска активност е од пред 15 минути.
Игравме футбал со постарите почна да врне и не направи лисник сите ама важно добро сме се изнатрчале!
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Пред 2 саата, играв фудбал на ова топло, осеќав дека ке умрам:tapp:
 

ivana87

magic is everywhere
Член од
7 јуни 2007
Мислења
1.607
Поени од реакции
214
Денеска играв тенис и многу сум задоволна :vozbud:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Го заборавив индексот дома за на испит и од факултет до дома имав маратон :)
 
На врв Bottom