Вашата врска е...

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Во врска сум скоро 2 месеци и ми е супер сега за сега!:back:
I`m a women in love:vozbud:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
супер врска!! па веќе 3 и пол. години! тоБ
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
мојата е 3 и нешо месеци и сега засега ми е супер.... е сеа не се глеаме многу пошо далечината си го прајт своето ама се трудиме па се надевам ќе трае и ќе трае и ќе трае..... :inlove:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
мојата е скоро година ипол... доста сме задоволни и двајцата од неа... и гледам добра перспектива.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Скоро 7 месеци,а не можам ама баш на ништо да се пожалам.
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Мојата врска е без врска, вкупно со карање смирување и такви ми ти работи доаѓа до кај година и пол
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Јас во оваа врска сум веќе година и три месеци, година и кусур, што би рекол дедо ми:)
Прекрасно ми е, многу сум врзана за него и не го сметам тоа за негативно, напротив, уживам во оваа врска и со овој човек со кој сакам да го поминам остатокот од животот.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
za nekoj den 3 meseci i moram da kazam deka mi e naj ne dosadnata vrska do sea...znaci poise raboti mi se desija od kolku so prethodnata tri ipol godisna vrska...i toa doveduva do ona klucnoto I AM FOLING IN LOVE
 
Член од
11 март 2007
Мислења
24
Поени од реакции
2
jas sum vo vrska skoro 8 meseci! mnogu mi e super iako e vrska na dalecina! na 23 god. znam so mi treba, sto sakam i mislam deka go imam toa, a i ne baram mnogu: sakam samo da me pocituva kako sto jas nego go pocituvam!
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
slobnda ptica sum..nema vrska nema glavolbolki odnosno zavrsi pred nekoj mesec..9 mesecna vrska
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Ја гордо изјавувам дека денес пред 9месеци во овие часови за првпат со саканата се пољубивме на една клупа у парк..
Сега за сега ми е супер...малку имавме незгодни дешавки у последно време ама бидејки сум си решен да се трудам (и многу си ја засакав!) се обидувам да бидам совршен..инаку прва посериозна врска ми е..(досега ми беа сите по месец..месец ипол максимум)
и така..искрено си се надевам на убаини понатаму!
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
[ne sum vo vrska], mislam se skaravme pred 4 dena uste ne sum i se javil nitu ona mene
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Мојата врска беше супер долгоооооооо време,па беше срање,па прекина ...
 
Член од
12 март 2007
Мислења
140
Поени од реакции
1
mojata vrska bese dolga 4 godini i na kraj zavrsi so burma na rakata:back:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
se nadevam deka mojata ..vrska ke se reobnovi denovive :) i nekako me ispolnuva toa custvo :) yayayaya
 

Kajgana Shop

На врв Bottom