ВО НОВАТА 2010 ГОДИНА САКАМ...

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Во Новата Година сакам да купам (или да ми купат) најдобар Лап Топ, Сите луѓе во светот да имаат многу здравје, остварени желби и многу љубов ( и на сите форумџии... :smir:)
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
сакам, сакам, хммм :raz:

да завршам со колоквиуми на време, да не ми останат испити, да растат акциите на берзата... и за крај да заминам во Вегас на лето :vozbud:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Драги Дедо Мраз, оваа година го зема мојот најомилен пејач Michael Jackson, мојот најомилен глумец Patrick Swayze, мојата најомилена глумица Farrah Fawcett. Ова ти го пишувам за да те потсетам дека мојата најомилена земја е Грција... :pos2: :vozbud:
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
во оваа година сакам да си останам таква каква шо сум ништо не барам само да си останам со луѓево кои ми се моментално. Нема поголема среќа од таа да се има шо повеќе луѓе у животот а не нечиј живот да зависи од еден човек како шо мислат одредени поединци:vozbud::vozbud::vozbud:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Во Новата 2010 сакам да се намалат цените на следниве продукти:

- Алкохол
- Дрога
- Цигари
- Жени
- Кондоми

За 50% !

Не сум себичен, мојата желба е искрена од чисто срце и ќе биде за општото добро за моите сонародници.
 
К

Кики.

Гостин
здравје, ЉУБОВ, и една кола колку да не идам со грдине автобуси до факс. :toe:
 
B

BBlisto

Гостин
да завршам скроз одлична, на матура добро да поминам, да се запишам на факс, да си поминам топ во франција, летово исто, да идам негде кај сшо кќе си поминам убаво, многу журки со алкохол и нови луѓе, и секако неколку добри концерти...не сакам многу:smir:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.902
Поени од реакции
1.528
Во Новата 2010 сакам да се намалат цените на следниве продукти:

- Алкохол
- Дрога
- Цигари
- Жени
- Кондоми

За 50% !

Не сум себичен, мојата желба е искрена од чисто срце и ќе биде за општото добро за моите сонародници.
Ќе го праиме Скопје ко Амстердам? :)
 
M

marsovka

Гостин
да не се разбудам во Македонија
едноставно да се разбудам било каде само овде не
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Здравје,среќа и се остало за сите што ги знам и Челзи да освои Премиер Лига и ЛШ:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom