Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
18 август 2020
Мислења
6
Поени од реакции
26
Zdravo,
sega gi izdavaat ukazite za tie so bile na intervju vo 2017 taka li?
 
Член од
31 мај 2014
Мислења
172
Поени од реакции
306
Tocno
....se soglasuvam
..Jas sum )29../2017 a macedonmk 28../2017 a na polozitelno e nekoj den posle mene ....I od nekoa praksa go izminatiov period ....znaci najverodostojno e Kako SME poredeni na polozitelno ...toa e Fakt ;) znaci mislam deka kodot I'm e probien :)
Не знам дали си во право, може си ама... приметив еден детал. Кога бевме на интервју јас и жена ми, таму имаше 3 или 4 собички за интервјуа, се погоди така да влезам јас, па во друга соба една друга девојка, па жена ми, е затоа, жена ми е 2 бројчиња после мене, помеѓу нас е таа другата девојка. А јас сум на положителна од 17ти Ноември пишан овде, затоа што тогаш проверив а 17ти Ноември 2019 е Недела, па не сум можел од тогаш да бидам, сум бил 2-3 дена пред 17ти. Може не е така но ја споделив ситуацијава.
 
Член од
13 декември 2019
Мислења
715
Поени од реакции
1.232
Xax
Не знам дали си во право, може си ама... приметив еден детал. Кога бевме на интервју јас и жена ми, таму имаше 3 или 4 собички за интервјуа, се погоди така да влезам јас, па во друга соба една друга девојка, па жена ми, е затоа, жена ми е 2 бројчиња после мене, помеѓу нас е таа другата девојка. А јас сум на положителна од 17ти Ноември пишан овде, затоа што тогаш проверив а 17ти Ноември 2019 е Недела, па не сум можел од тогаш да бидам, сум бил 2-3 дена пред 17ти. Може не е така но ја споделив ситуацијава.
Drzi voda ....a I baska ako sluzbenikot Sto gi nosel kaj Jotova ma potpis gi izmesal Kako spil Karti ....drzi taa matematika ....no Pak CE recam verodostojno e polozitelnoto....
 
Член од
23 мај 2019
Мислења
157
Поени од реакции
209
Ukazi denes nesto ke ima, mislam ovaa nedela nema ni eden ili ako gresam popravete me
 

Kajgana Shop

На врв Bottom