Бугарски идол на А1

jeeeee8

Like dreams
Член од
28 ноември 2008
Мислења
647
Поени од реакции
16
леле кои глупости не ми се верува... немам зборови што да кажам за шоуто а уште помалце за кандидатите.. јас мислам дека треба да се направи една анкета за НАЈ ДЕБИЛЕН кандидат што се пријавил на тоа MusicIdol.... а највеќе што се нервирам коа го гледам ( ма да мн ретко гледам ) е кога ке почнат да се изживљаваат со кандидативе.. ко пред некое време.. доаѓа една и овој дебелиов и вика

ЗАШТО СИ ТОЛКУ ГРДА???
ПОГЛЕДНИ СЕ НА ШТО ЛИЧИШ???


мислам вакво нешто е веќе ептен претерано... се понашаат со нив ко да се стока а не луѓе... ако е добар пушти го ако не кажи му НЕ и крај... мислам ОК е до некаде заебанција ама ова е претеризам луѓе... ај бидете искрени и кажете што мислите за ова???
Некои се стварно за ругање со исклучкок на неколкумина кои неправдено беа критикувани за тоа како се облекле или каква им била косата.
Ама со кој памет некои се пријавувале кога поим немаат од пеење, и секако дека ќе ги заебаваат а и ај издржи не се смеј на такви фрикови, се појавува тој еден со насмевката со еден заб :pos2: ај остани рамнодушен на ова. Или некој шепка, мумља нешто наместо да пее, ти викаш "ако е добар пушти го ако не кажи му НЕ и крај" ама незнам дали гледаше неможе туку така да им кажеш не, замараат, еден нејќеше да си оди зашто мислеше дека убаво пеел и требало да му дадат лист:uvo: катасрофа.
Зашто никој од Македонциве не изругааа така? - Затоа што немаше такви резили!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Наместо Идол, на шоуво требало да му дадат име ДЕБИЛ.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.748
Поени од реакции
19.936
Мене тој свињестиот ми личи на шрек, пљукнат на него... хахаха крш
ова ни у Шутка го нема бе!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Aуууу,детето е закон,тука цела Бугарија(поточно Бугарките) уште отсега започнаа да паѓаат во несвест по него.

Видете го:http:


http://vbox7.com/play:16688f19
Дури и на клипот на линов во десниот долен агол стои картата на Македонија во бугарски бои. Сеуште свршаваат од радост бугарите на вакви глупи провокации.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Не угушија со Бугарскиве идиоти, да не нуделе ништо квалитетно за гледање на ТВ.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Сеа и Хрватски идол на Сител ке има. Цел Балкан само пее... :tapp:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Некои се стварно за ругање со исклучкок на неколкумина кои неправдено беа критикувани за тоа како се облекле или каква им била косата.
Ама со кој памет некои се пријавувале кога поим немаат од пеење, и секако дека ќе ги заебаваат а и ај издржи не се смеј на такви фрикови, се појавува тој еден со насмевката со еден заб :pos2: ај остани рамнодушен на ова. Или некој шепка, мумља нешто наместо да пее, ти викаш "ако е добар пушти го ако не кажи му НЕ и крај" ама незнам дали гледаше неможе туку така да им кажеш не, замараат, еден нејќеше да си оди зашто мислеше дека убаво пеел и требало да му дадат лист:uvo: катасрофа.
Зашто никој од Македонциве не изругааа така? - Затоа што немаше такви резили!
значи види.. Океј е да му кажеш на некој Немаш глас за пеење или незнаеш да пееш... исто така е да му се насмееш на некој ко типот со едно запче и со прекрасната насмевка.. тоа е ОК и не зборам за тоа... шала до одредени граници и критики до одредени граници исто така признавам... но крајно безобразно е на некој да му се кажеш ЗОШТО СИ ТОЛКУ ГРД... или да му кажеш НЕМОЖЕШЕ ЛИ НЕШТО ПОЕФТИНО ДА КУПИШ ЗА ДА НОСИШ... немојте да ме сватите погрешно но некои луѓе ете немаат доволно финансиски средства за да си купат поскапа облека или едноставнмо кажано смешни се затоа што природата ги создала такви... ( типично за таа шо и рекоа дека е грда ). Мене така да ми направи некој незнам стварно како ке реагирам.. земете поставете се на нејзино место и некој НА ТВ ЈАВНО ДА ЗЕМЕ ДА ТИ ВИКА ЗАШТО СИ ГРД !!! ИЛИ ЗАШТО СИ ОБЛЕКОЛ ТОЛКУ ЕФТИНИ ФАРМЕРКИ... мислам ставрно е претеризам до немај каде... на крај краева се виделе ли тие од жирито какви се ??? искрено ооној фанки или како го викаат мене ми е ко свиња.. незнаеш дали иде или се тркала... оној другиот.. келавиот шо има ко шетка на главата.. да му подпорасне малце косата и можеш да го користиш како четка за мачкање со поликолор.. или па онаа шо се замислува со уснине шо и се 5 минутио пред неа.. само за :pusk: е!!! Немам ништо против емисијата немам ништо ни против жирито ( се додека не почнат да критикуваат ) ама мислам дека злоупотребуваат некои работи.. и ако може некој да ми каже ако е информиран Што се они по струка ??? мислам у областа на музиката се или ??? мене искрено не ми изгледаат за такви... оној фанки конкретно ко бравар ми изгледа...
 

Tanes

Ништо Море!
Член од
23 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
6


значи види.. Океј е да му кажеш на некој Немаш глас за пеење или незнаеш да пееш... исто така е да му се насмееш на некој ко типот со едно запче и со прекрасната насмевка.. тоа е ОК и не зборам за тоа... шала до одредени граници и критики до одредени граници исто така признавам... но крајно безобразно е на некој да му се кажеш ЗОШТО СИ ТОЛКУ ГРД... или да му кажеш НЕМОЖЕШЕ ЛИ НЕШТО ПОЕФТИНО ДА КУПИШ ЗА ДА НОСИШ... немојте да ме сватите погрешно но некои луѓе ете немаат доволно финансиски средства за да си купат поскапа облека или едноставнмо кажано смешни се затоа што природата ги создала такви... ( типично за таа шо и рекоа дека е грда ). Мене така да ми направи некој незнам стварно како ке реагирам.. земете поставете се на нејзино место и некој НА ТВ ЈАВНО ДА ЗЕМЕ ДА ТИ ВИКА ЗАШТО СИ ГРД !!! ИЛИ ЗАШТО СИ ОБЛЕКОЛ ТОЛКУ ЕФТИНИ ФАРМЕРКИ... мислам ставрно е претеризам до немај каде... на крај краева се виделе ли тие од жирито какви се ??? искрено ооној фанки или како го викаат мене ми е ко свиња.. незнаеш дали иде или се тркала... оној другиот.. келавиот шо има ко шетка на главата.. да му подпорасне малце косата и можеш да го користиш како четка за мачкање со поликолор.. или па онаа шо се замислува со уснине шо и се 5 минутио пред неа.. само за :pusk: е!!! Немам ништо против емисијата немам ништо ни против жирито ( се додека не почнат да критикуваат ) ама мислам дека злоупотребуваат некои работи.. и ако може некој да ми каже ако е информиран Што се они по струка ??? мислам у областа на музиката се или ??? мене искрено не ми изгледаат за такви... оној фанки конкретно ко бравар ми изгледа...
Шо се наљути олку шо се нервираш ??? Дан беше на идол???

Лугено се лудници :D hehehe алал да им е
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
искрено ооној фанки или како го викаат мене ми е ко свиња.. оној
Не бе, не е свиња...

Што се они по струка ??? мислам у областа на музиката се или ??? мене искрено не ми изгледаат за такви... оној фанки конкретно ко бравар ми изгледа... фанки конкретно ко бравар ми изгледа...
Не е бравар бе :)

 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Шо се наљути олку шо се нервираш ??? Дан беше на идол???

Лугено се лудници :D hehehe алал да им е
хаха... и последно место да е на свет не би отишол таму !!! и да ти кажам не се нервирам ( прочитај го уште еднаш постот ) само кажувам дека "МАЛЦЕ" некоректни се со однесувањето... отиди на тоа ти па пријави се... и ако фатат да те критикуваат толку како на другиве што им прават... да те видам после коа ке те покажуваат со прст на улица...
 

bobi_93

Македонија
Член од
11 август 2008
Мислења
652
Поени од реакции
9
Кукавица од цеца во изведба на рајчо

Гледајте до крај најинтересното е тогаш
:tv::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
318
Последниов да не пееше македонска песна со бугарски зборови??
Нешто Бугарија цела да е. Секој да ја знае.. не е тоа Македонија цела да е. секој да ја знае ??? :tapp::tapp::tapp:
dvete pesni sto gi poeese bea makedonski....
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
хааааааахаха:vozbud::pos2::pos2::pos2:
овој жива будала, а тие сеир си гледат убаини :)
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
A boycott is a form of consumer activism involving the act of voluntarily abstaining from using, buying, or dealing with someone or some other organization as an expression of protest, usually of political reasons.

Конгратс, ја сменивте дефиницијата.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Леле како сум се смеел на вој кога го гледав на :tv:. Незнам кога почна кукавица да си ја тера од еден на трет стих скока, абе комедии. Легенда е човечево нема што.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom