Боди билдери со мали пениси има ли надеж ?

Статус
Затворена за нови мислења.

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Добро познат ја едно те прашувам ти друго ми одговараш...
Ја мислев ако ја погодиш вистинската мерка да те праам зет за сестра ми, а ти... :(:(:(
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
А ако се откажам од вежбање ќе ми порасне ? Или да одам да се самоубијам ?
Добро ти глуп си трењираш глупоќа или шо е со тебе ?
Иди уби се не туку тролај сите глеаме да и помогнеме да ви потпорасне курето тој трола, не сериозно ај шо таткоти е крив за курето шо ти е мало ама за интелегенцијава и мајка ти има удел тука, како моеше толку глуп да те родат не ми е јасно ?
Докторот да не те вадел со погрешни клешти бе ?
--- надополнето: 12 октомври 2013 во 20:34 ---
Добро познат ја едно те прашувам ти друго ми одговараш...
Ја мислев ако ја погодиш вистинската мерка да те праам зет за сестра ми, а ти... :(:(:(
А не не сакам зет да ти бидам, иначе мерката е 25,75 сантиметри тоа може и @perll да ти потврди.
Иначе поздрави ја и нека ме адне на фб ќе видиме шо е како е, па шо знаеш може да се ородиме.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Беше едно време шема одењето во теретана пола клас мој почнаа да одат, и јас многу се мислев дали да почнам али гледам поарно што не сум тргнал :D
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Добро ти глуп си трењираш глупоќа или шо е со тебе ?
Иди уби се не туку тролај сите глеаме да и помогнеме да ви потпорасне курето тој трола, не сериозно ај шо таткоти е крив за курето шо ти е мало ама за интелегенцијава и мајка ти има удел тука, како моеше толку глуп да те родат не ми е јасно ?
Докторот да не те вадел со погрешни клешти бе ?
Шизофренија alert :)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Беше едно време шема одењето во теретана пола клас мој почнаа да одат, и јас многу се мислев дали да почнам али гледам поарно што не сум тргнал :D
Ти си го тегнел си го влечел си немал проблем, тие железа кревале оти си имале проблем.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Шизофренија alert :)
е за шизофренијата не можеме на темава да ти помогнеме иди у психологија, овде само да ти најдеме иљач да ти потпорасне тутлето и да престанеш да бидеш педер.
И шизофренијата ти е наследнена од родителите со тоа јас неам нишо.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
А не не сакам зет да ти бидам, иначе мерката е 25,75 сантиметри тоа може и @perll да ти потврди.
Иначе поздрави ја и нека ме адне на фб ќе видиме шо е како е, па шо знаеш може да се ородиме.
Многу сум изненаѓен и увреѓен од твојот последен пост, а баш имав добри намери...
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Беше едно време шема одењето во теретана пола клас мој почнаа да одат, и јас многу се мислев дали да почнам али гледам поарно што не сум тргнал :D
Поарно и шо не си отишол , вака барем го знаеш вистинскиот кривец :LOL:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.731
Поени од реакции
9.840
Ти си го тегнел си го влечел си немал проблем, тие железа кревале оти си имале проблем.
Што имаш од билдери толку фобија бе мил,се утепа од теми отварање..Ја све мислам дека или те има гмечено некој билдер ко помал..али пу пу недај боже некој понабилдан од тебе ти ја има онадено некоја женцка бивша па сега им се ситиш по форуми :sneaky:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Многу сум изненаѓен и увреѓен од твојот последен пост, а баш имав добри намери...
Немав таква намера прости ми те молам.
--- надополнето: 12 октомври 2013 во 20:40 ---
Што имаш од билдери толку фобија бе мил,се утепа од теми отварање..Ја све мислам дека или те има гмечено некој билдер ко помал..али пу пу недај боже некој понабилдан од тебе ти ја има онадено некоја женцка бивша па сега им се ситиш по форуми :sneaky:
Мех цитро ти јес да ти е мал јес да си педерастичен,јес да си издепилиран и исчупан ама не си билдер бе другар.
АЛИ моеш и ти да си го најдеш лекот тука, иначе ако женатами сака да се ебе со билдер то не го рачунам за неверство, нема доволно сантимети ни да навлезе не па нешо друго , кога нема физички контакт не се рачуна.
 

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
986
Поени од реакции
1.672
Беше едно време шема одењето во теретана пола клас мој почнаа да одат, и јас многу се мислев дали да почнам али гледам поарно што не сум тргнал :D
А така бе симе бе.. да си жив и здрав..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom