Билјард

Член од
28 април 2006
Мислења
326
Поени од реакции
3
Ja znam da igram mi lezi da maam od spunt
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.306
Хехе, важи Гего, и да го вратиш стариот Аватар :)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Dzordz напиша:
Ja znam da igram mi lezi da maam od spunt
Џебен да не играш ти,па од спунтови маваш!?!?
 

Alek_rjk

Za prviot vpecatok nema vtora sansa
Член од
14 март 2006
Мислења
387
Поени од реакции
4
имате ептен добар биљард у железничка се вика Хазард 200 е саат
пред 18 часот е 150

нови се масите топ е

исто така триумф исто е окулу 200
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Vo strumica se igra na zetoni, 1 zeton (1igra) e 10 den. ne e ic skapa zatoa e mnogu tesko da dojdes do slobodno, inace za biliardo sum majstor igram mos okoly 6 god. i oste odam po 1 vo nedelata
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Abe mene biljardot mi e omilena igra i imam doma biljard ama pred 2-3 dena 4-kata mi se zaglavi pa sea 4e ja odglavuvam. Koj saka da igra so mene neka kaze da go rasturam. A ako sakate online registrirajte se na www.8baller.co.uk i da igrame. Ima Snooker, 8ball, 9ball i Streight pool
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
obozavam biljard, porano igrav pocesto sega cat pat koga ke najdam vreme, a pocetnickite cekori gi fativ na 10godini koga tatkomi me ucese, i go pobeduvav neli naravno so popustanje :>>>
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Еј порано колку играв биљард.Ќе ми дадат од дома 50 денари како дете за чоколадо ја ајт на биљард.Многу закон игра(или спорт).Сега играв пред некое време во триумф(кај сп маркет во Аеродром или во близина на старечкиот дом што е на кеј) и да ви кажам баш е добро внатре средено.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.332
oo, моја најомилена игра после кошарка...секоја недела одам со еден другар во Power(во Охрид)....добра е и масата и атмосверата..па ако идате некогаш во Охрид..да се пресметаме
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Biljardot ne e samo igra. Toa e najkul sport so go izmislil covekot.
 
На врв Bottom