Билјард

Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Колку често играте и дали воопшто ја играте оваа игра. Јас играм само у последно време ретко оти немам време ако сака некој може да се пресметаме не е проблем.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.080
Поени од реакции
140
e што не кажа додека беше у скопје :D ај некст тајм :D
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.174
Поени од реакции
30.741
Играм билјард, не одлично - ама добро.
Сака некој да го преслушам?
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.080
Поени од реакции
140
ај се собереме и за билијард
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.174
Поени од реакции
30.741
Постовиве... дај пиши нешто повеќе од 1 реченица бе!

Ајде, само кажи кога. Може утре, или сакаш денес? Јас знам место, вие одлучете за време. Претпоставувам дека и Стенмарк знае да игра...
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.080
Поени од реакции
140
може утре, денес касно е веќе, а стенмарк нека каже дали знае да игра
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.174
Поени од реакции
30.741
Вторник сме, вие кога идете на одмор? Ако сте слободни, сакате да се преслушаме утре? Да резервирам?
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.080
Поени од реакции
140
идеме на 8-ми, ја утре од 11.30 сум на факултет,
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.306
Скопје нема квалитетна сала за билијард. А тие ситници од шупи што ги има се изгор скапи... Би сакал да е поинаку... Има некој да ме поправи, каде одите на билијард?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.454
Поени од реакции
809
ko ke dojt nekoj ohrid neka se javit da go naucam po nesto
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.306
Хехе, фантом ти ли беше тој што го гледав на British open... :)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.080
Поени од реакции
140
ја сум бил на две три места и све се крш масите
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.306
Бев пред пар години у Будимпешта... Сала со преку 100 маси... сите празни. Топ... Кај нас најголемата има 5 маси јебига... и треба да давам по 200 денари саат.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
ЈАс не играм зашо немам со кого (ова другариве нејкат Билјард).....а иначе поима си немам од Билјард само 5-6 пати сум играл.......Ама ако ме фати среката готови сте сите :pos::pos::pos:
 
Член од
21 април 2006
Мислења
7.073
Поени од реакции
2.716
Mnogu cesto igram bilijard .. zakon e
 

Kajgana Shop

На врв Bottom