Билјард

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Фала брат, и ти не си лош. :wink:

Иначе, пред да играме во двојки му јадам лајна на Болигла за да е поизнервиран, фаталити прајт ко ќе е даун или нервозен ептем.:baeh:
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Го немате Фантом во организација зато се собирате четворица.

Инаку јас ко ќе се осеќам ко гомно, баш тогаш прам растур. Во другите случаи сум најдобар.:icon_lol:
Епа тоа ти е...Ама полошо е шо НЕ СЕ СОБИРАМЕ(тоа 4 го кажав онака,се надевам дека ќе се собереме)
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Го немате Фантом во организација зато се собирате четворица.

Инаку јас ко ќе се осеќам ко гомно, баш тогаш прам растур. Во другите случаи сум најдобар.:icon_lol:
Види го ти него...фантом го немале.Јас сум менаџерот! :)

ха ха, шега :)

 
P

Psy

Гостин
Де бе пчеличка до толку си добра????Баш сакам да видам женско како игра билијард(пошо од досегашно искуство лошо играат)
Еве ја сум женско од Скопје шо игра билијард =)
И не зезај има женски шо знаат добро да играат само ти не си ги нашол =) Не дека ја играм нешо посебно, али се трудам да се подобрувам =)
бај да веј, коа идеме, да не се договоривте нешо???
пооооз:smir:
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Иначе дур сме кј муабетов иако никој не побара да напишам а и досадно ми е, изгубивме јас и пулгрл од болигла и фантом викендов, 3:0.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Јас го предизвикувам најдобриот тука...
Поз :smir:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Од Скопје сум играм 9ка, во Ох тешко, вие кога доаѓате во Ск? :D
И да ме пробаш слободно, нема да згрешиш :pos2:
 

StiX

Why so serious?
Член од
13 февруари 2008
Мислења
100
Поени од реакции
19
Биљард е права ствар , најмалце 1 неделно со друштво се собираме и играме по 3,4 саата. У последно време многу поише снукер играме , научивме и сеа ни е интересно. Некако повеќе размислување бара снукерот и понеизвесно е.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Од Скопје сум играм 9ка, во Ох тешко, вие кога доаѓате во Ск? :D
И да ме пробаш слободно, нема да згрешиш :pos2:
Иако појќе играм 8ка, ќе напрајме и една 9ка, и во то не сум лоша...
А за Скопје идање, идам почесто.Не одвојвам ногу време за вакви активности ама ќе се договориме... :)
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Биљард е права ствар , најмалце 1 неделно со друштво се собираме и играме по 3,4 саата. У последно време многу поише снукер играме , научивме и сеа ни е интересно. Некако повеќе размислување бара снукерот и понеизвесно е.
Снукер во КМ во Карпош? Јас само таму играм, поточно само таму има 'нормален' снукер.
 

StiX

Why so serious?
Член од
13 февруари 2008
Мислења
100
Поени од реакции
19
Снукер во КМ во Карпош? Јас само таму играм, поточно само таму има 'нормален' снукер.
Имам слушнато за КМ и сакам да идам таму некад , слушам оргинал снукер маси имало. Ние играме во Макс пул во центар , ок е , не е како оние масине што се помали од самата штака , таман се. А добро ли е во тоа КМ?
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Имам слушнато за КМ и сакам да идам таму некад , слушам оргинал снукер маси имало. Ние играме во Макс пул во центар , ок е , не е како оние масине што се помали од самата штака , таман се. А добро ли е во тоа КМ?
Мене ми е искрено чудно како никој не слушнал за КМ во Карпош.
Тоа е најдобар билијард клуб во Македонија.
Да не испадне дека рекламирам некого, ама масите се дефинитивно најдобри.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom