Билјана Беличанец

Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.277
Поени од реакции
791
И вака малце офф, ќе успее ли било кој наш актер/музичар/јавна личност да се упокои без коментар од Весна Петрушевска? Дај нека ја отепа некој, аман женава, отров.
колку пари даваш ? :) :) :)
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Не изненадува. Не и прв, многу веројатно ни последен пат.
Многу малку ми е веројатно дека биле којзнае какви пријателки, знаејќи какви суети се тоа глумците, а посебно две жени....глупости.
Да не ја коментираме боље.
Јас ја имам блокирано да не ми искачаат share-ови и сугестии.
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.277
Поени од реакции
791
Страшна работа , политиката бара друг тип на карактер кој можи да се носи со тоа ,тоа е игра на тронови , можи имала и други проблеми во живото колку шо гледам има два брака,и замислете да видите една таква слика во купатило , која шок и траума .
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Добро, колку глумци умреа од почеток на 2018та па навака?? :place:

Викате ги убиваат?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.317
Ама не може бе чоече за сите што ќе умрат а се во најмала рака релативно славни женава да има коментар. Оток, како се излажа оној Јанко да ја земе сигурно и до денес не му е јасно
Па најверојатно е дека била во личен однос со повеќето од овие луѓе. (а таа како водителка и актерка логично е дека сите од познативе ги знае)
Плус, Весна се има борено со депресијата и ако не се лажам има преживеано обид за самоубиство, така да затоа има што да каже на темава.[DOUBLEPOST=1554668854][/DOUBLEPOST]
Добро, колку глумци умреа од почеток на 2018та па навака?? :place:

Викате ги убиваат?
Не викаме.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
И вака малце офф, ќе успее ли било кој наш актер/музичар/јавна личност да се упокои без коментар од Весна Петрушевска? Дај нека ја отепа некој, аман женава, отров.
Ту па ти! Као прв пат е туѓ срам да ги јаде луѓето од Бејби, што порано се смириш со тоа, посреќно ќе си го тераш остатокот од животот.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па најверојатно е дека била во личен однос со повеќето од овие луѓе. (а таа како водителка и актерка логично е дека сите од познативе ги знае)
Плус, Весна се има борено со депресијата и ако не се лажам има преживеано обид за самоубиство, така да затоа има што да каже на темава.[DOUBLEPOST=1554668854][/DOUBLEPOST]
Не викаме.
Едно е да се знаеш ама не можеш со сите да си до толку близок па да си повикан да им искоментираш.

Мене т.н. кукумјавки за внимание ми го кренаа притисокот што се вика кога умре Влатче Морал и кога вадеа скриншотови од телефони како нив им пишал и што им пишал последно а убаво се гледа дека кокошките не му вратиле. Штом не си му се нашол во тешкото на некој што ти значел како што кокодакаш на социјална мрежа, нема што повеќе за внимание да се вадиш и да си ја переш совеста. Што знам, барем јас така ги сфаќам работите.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.857
Бејби многу емоционално ги доживува овие работи.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
На МРТ 1 моментално имаат пуштено театарска претстава Грев или Шприцер со Беличанец во главна улога.

Се надевам некој ќе го сними да го прикачи за да ја има и на интернет бидејќи на Јутјуб ја има онаа со старата постава на актери кај што го има и Грујо.
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Ќе ве замолам сите да не терате мајтап и омраза во темава. Таквите мислења најдобро е да ги сочувате за себе. Не е време за такви работи, барем не сега.
 
Член од
23 март 2015
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.983
Големо сочувство до семејството. Жално за нејзините деца (како и останатите блиски, секако).
Го читам оној кратовскион „ропак“ (Шаше проливтико), колку умноболен човек, само да си тресне нешто.. па после крив бил некој што му залепил 2-3 шамари. Нека е среќен што не е искршен до сега.
ГРУЕВИЗМОТ ЈАДЕ ЖИВИ ЛУЃЕ: По Коста Крпач, Биљана е втора жртва на Груевизмот кој злоупотреби луѓе и им ги уништи животите, има ли некоја поука од сето ова?!
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Зошто би се самоубила?
Надворешни притисоци?
Долгови?
Билjана, бог да ја прости, е доказ дека за луѓе со чувства, не е јавна функција!
Сега не е ни битно зошто вака завршило, најтажно за дечињата што ги оставила после неа.
 
Последно уредено:

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
И вака малце офф, ќе успее ли било кој наш актер/музичар/јавна личност да се упокои без коментар од Весна Петрушевска? Дај нека ја отепа некој, аман женава, отров.
Денес починал режисерот Златко Славенски, а кај неа на профил е ова пишано...

Почивај во мир драг Славенски....убаво беше да се соработува со тебе ....сино небо само за тебе бејб ❤


Ми текна на овој твој коментар за Весна, па дури смешно ми падна кога видов што пишала :LOL:
Не може без нејзино знаење ништо да помине.


Жалосно за Беличанец. Нека почива во мир.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.968
Денес починал режисерот Златко Славенски, а кај неа на профил е ова пишано...

Почивај во мир драг Славенски....убаво беше да се соработува со тебе ....сино небо само за тебе бејб ❤


Ми текна на овој твој коментар за Весна, па дури смешно ми падна кога видов што пишала :LOL:
Не може без нејзино знаење ништо да помине.


Жалосно за Беличанец. Нека почива во мир.
Ајде бе....
мајку му стара, и он ли?

добар режисер беше за тоа со што се занимаваше
Бог да го прости.


(се договаравме нешто да ми режира, али изглеа нема)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom