Бесплатни игри (промоции и понуди)

Член од
1 октомври 2022
Мислења
300
Поени од реакции
581
Имаше една страница пред три четири години незнам дали уште постои и како се вика, само знам дека страницата беше од хуманитарна природа правиш subscribe на страницата за 12 долари месечно и на крај од месец ти даваат три игри од кои една нова што кошта 60 евра другите две постари игри ти се паѓаа али исто добри,игрите беа по случаен избор али во тие неколку месеци колку шо имав напраено subscribe ниеднаш не ми се падна лоша игра,парите одеа за Unicef municef така нешто беше,ај ако ја најдам ќе пишам.
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
746
Поени од реакции
1.026
Имаше една страница пред три четири години незнам дали уште постои и како се вика, само знам дека страницата беше од хуманитарна природа правиш subscribe на страницата за 12 долари месечно и на крај од месец ти даваат три игри од кои една нова што кошта 60 евра другите две постари игри ти се паѓаа али исто добри,игрите беа по случаен избор али во тие неколку месеци колку шо имав напраено subscribe ниеднаш не ми се падна лоша игра,парите одеа за Unicef municef така нешто беше,ај ако ја најдам ќе пишам.
humble bundle?
 
Член од
1 октомври 2022
Мислења
300
Поени од реакции
581
Да таа е како ја најде бравос на humble bundle mi se padna witcher 3 crysis 2 i mn drugi igri.Сега гледам нешто е измената страницата ти даваат понуда од 7 игри по цена од 10 евра за сите,тогаш беше 12 долари за 3 игри по случаен избор.
 
Последно уредено:
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.377
Поени од реакции
19.996
Ме престигна буквално за секунда да ја споделам Мордхеим. :D
 

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
462
Поени од реакции
491
Дрвцево на профилна од Хартстоун ти е така ?
изгледа е, никогаш не сум играл Хартстоун. Повеќе беше жалост за друидот од WoW кога Tree Form ја направија со cooldown. (И тоа не сум играл скоро 10 години, Burning Crusade ftw.)

нели Outer Worlds ја пуштија пред Нова Година.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.570
изгледа е, никогаш не сум играл Хартстоун. Повеќе беше жалост за друидот од WoW кога Tree Form ја направија со cooldown. (И тоа не сум играл скоро 10 години, Burning Crusade ftw.)


нели Outer Worlds ја пуштија пред Нова Година.
Еве го токен е на магијава :
hgdjhfhd.png

Инаку ја сеуште играм ХС ама чисто за заебанција и не бркам ранкинг. А ВОВ немам играно од ВОТК и тоа со некој Паладин на Ретри што праеше многу ДПС и со Дивајн Шилдот имаше некој оп билд со талентите па после паматам го нрфнаа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom