Бесплатни игри (промоции и понуди)

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од Gag, 9 ноември 2017.

 1. Gag

  Gag

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  1.209
  Допаѓања:
  1.558
  Целта на темава ми е да се информираме за игри кои можат да се земат беспари.

  Syberia e беспари во наредните 43 часа.

  Watch_Dogs e беспари до 13ти Ноември.

  SteamWorld Dig е беспари на Origin.
   
  На NekojBatka, acereal, Darling и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  26.097
  Допаѓања:
  30.757
 3. Gag

  Gag

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  1.209
  Допаѓања:
  1.558
  Killer is Dead е беспари во наредните 46 часа.
   
 4. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.264
  Допаѓања:
  9.193
  На toni.jeftimovski му/ѝ се допаѓа ова.
 5. zokizoze

  zokizoze

  Член од:
  7 септември 2010
  Мислења:
  1.075
  Допаѓања:
  1.135
  Rainbow six Siege е беЗ пари викендов.
  И дај смените го насловов на темава барем правописно да е.
   
 6. teneke

  teneke

  Член од:
  13 јули 2006
  Мислења:
  5.762
  Допаѓања:
  2.850
  На Gag му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gag

  Gag

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  1.209
  Допаѓања:
  1.558
 8. Љубовен Каскадер

  Љубовен Каскадер fekalija

  Член од:
  28 декември 2011
  Мислења:
  4.326
  Допаѓања:
  6.167
  MDK е бесплатна на gog.com
  Инаку, не е лошо некој админ/модератор да ја направи sticky темава.
   
 9. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.790
  Допаѓања:
  4.403
 10. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.790
  Допаѓања:
  4.403
 11. батеМаче

  батеМаче Човек

  Член од:
  3 декември 2008
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  186
  84HZW-DN8V3-PQEME еве код од играва треба да се искористи до 02.12.2017. Го зедов кога ја даваа а испадна дека сум ја имал веќе.
   
 12. Gag

  Gag

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  1.209
  Допаѓања:
  1.558
  Последно уредено: 5 декември 2017
  На wot, devilko и krkac им се допаѓа ова.
 13. Љубовен Каскадер

  Љубовен Каскадер fekalija

  Член од:
  28 декември 2011
  Мислења:
  4.326
  Допаѓања:
  6.167
  Homefront e gaga na humblebundle.
   
  На Kornet, krkac и zokizoze им се допаѓа ова.
 14. Gag

  Gag

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  1.209
  Допаѓања:
  1.558
 15. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.790
  Допаѓања:
  4.403
  На devilko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: