Барам игра.. т.е. "Која беше играва..?"

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
барам една игра во играта треба да убиваш мексиканци кој те напаѓаат. играта почнува кога твојот лик е заробен во магацин и треба да излезе од таму . подоцна оди во една фарма таму треба да вршиш мисии и т.н. толку знам за играта. како се вика барем да знам:smir:
 
Г

Господ

Гостин
Веќе немам кај да се обратам веќе пукнав...
Играва ја играв на копиљачка возраст.
Играта е за PSX,rpg е(левели ајтеми све то),и дејството главно се одвива во dungeon,кој фактички има само еден влез али после се разграничува на сегде.
Имено играта има два карактери,машко и женско али со женското може да играш само ако ти умре машкото и го користиш за да го спасиш машкото.
Исто,во сеќавање ми остана дека имаше алтернативен влез у dungeon-от али го чуваше еден огромен октопод шо праеше 1-hit-kill.
Играва ја имав на CD заедно со 4 други игри Tekken 3 итн.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
играва е стара негде од 2000та ама со диносауруси ловење беше во шума .... човеков имаше само две оружја снајпер и пиштол ... слично на Тропи Хантер е играва .. ако може некој да ја најде?
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
играва е стара негде од 2000та ама со диносауруси ловење беше во шума .... човеков имаше само две оружја снајпер и пиштол ... слично на Тропи Хантер е играва .. ако може некој да ја најде?
Јас со диносаури знам за Turok. Има повеќе дела, веројатно една од нив е таа што ја бараш.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
14
Поени од реакции
2
барам една игра во играта треба да убиваш мексиканци кој те напаѓаат. играта почнува кога твојот лик е заробен во магацин и треба да излезе од таму . подоцна оди во една фарма таму треба да вршиш мисии и т.н. толку знам за играта. како се вика барем да знам:smir:

Да не мислеше на оваа игра?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Као беше играна шо возиш низ као сајбер простор на стази кои се генерирани во однос на траката шо ја избираш (трака - музичка песна)??
 
T

Torchyrus

Гостин
Вака незнаев каде да се обратам за помош па мислам дека овај обид тука ќе ми биде последен за да ја најдам играва .
Се работи за една игра која се играше во период 1999-2002 , играта е авантура се тепаат животни во постаро време и се сеќавам се собираа парички , имаше човек кој носеше стрела знам на почетокот се почуваше со слаба стрела која репетираше на 2-3 удари и како собираш пари си купуваш се подобри и подобри оружја ,се сеќавам нај јаката стрела светеше плаво и имашје и снајпер стрела кој беше црвен ова е од тоа шо ми останало во сеќавање од играва па ако може некој да се сети , знам исто дека стрелата мењаваше лакови на секој 7-8 удар , а снајперот на секое пукање и последната стаза се одеше по дрвен мост накај некој си замок .Тоа е тоа на шо се сеќавам па ако може на некој да му текне за играва нека кажува шо побрзо многу ми се игра .
Тој шо ќе ми каже го частам скара и пиво .:p
 

Riste123

RISTE
Член од
7 октомври 2009
Мислења
100
Поени од реакции
3
Ne mi teknuva kako se vikase igrata bese so crtanite likovi od flinstones ja igrav na nintendo pred 10 godini
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.650
Поени од реакции
70.635
Веќе немам кај да се обратам веќе пукнав...
Играва ја играв на копиљачка возраст.
Играта е за PSX,rpg е(левели ајтеми све то),и дејството главно се одвива во dungeon,кој фактички има само еден влез али после се разграничува на сегде.
Имено играта има два карактери,машко и женско али со женското може да играш само ако ти умре машкото и го користиш за да го спасиш машкото.
Исто,во сеќавање ми остана дека имаше алтернативен влез у dungeon-от али го чуваше еден огромен октопод шо праеше 1-hit-kill.
Играва ја имав на CD заедно со 4 други игри Tekken 3 итн.
Пеер ме јебеш дека не ја знаеш играва?:D
Знаеш дека јас ја имам сто пати свртено:D
Golden leon - the forbidden dungeon

Во случај да не си ја нашол оттогаш пошто гледам стар ти е постов :D
Ако не намини до кај мене, ќе ти ја дадам :p
 

Kajgana Shop

На врв Bottom