Бакнување

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Pa so si se fatil togas so nea??
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Па како можи да му е девојка, а не му се допаѓа нејзиното бакнување ? Ваљда се бакнале, па увидел дека не се бакнува убаво и ја откачил. Значи не девојка, туку само се смувале.
 
Член од
2 јуни 2006
Мислења
238
Поени од реакции
6
Ja sum tipicna mashka kurva po toa prasanje... se moze da pravam so bilo koja ... osven baknezi...baknezot nemoze da se fejkuva ... zatoa retko sakam da go davam ...samo ako sakam nekoja i toa mnogu mnogu...

Baknezot so osoba koja ja sakas e ubav a site drugi se za mene glumenje ludilo da se dojde do nekoja druga cel
 
Член од
26 јуни 2006
Мислења
288
Поени од реакции
24
Abe baknuvanjeto u sekoja vrska e vazno i toa mislam deka e najvazno... obro de osven toa deka i dvajcata treba da se sakaat. Imase edno tip4e so mu go imav merakot epten se smuvavme edna vecer ama se razocarav. c,c,c,c,c,.... Treba jazikot so nklesti da mu go vadam. Katastrofa!!!!
 

dusicka

UBAVA KAKO CVET
Член од
5 март 2006
Мислења
301
Поени од реакции
0
normalno deka e vazno baknuvajneto ama ne mislam deka treba da sakas nekoj za da baknes moze cisto radi muvancija za edna min
 

LaDy D

All or Nothing
Член од
15 јуни 2006
Мислења
215
Поени од реакции
0
бакнување ми е многу битно и не можам да одам со некого ако не се бакнува убаво
 
Член од
5 април 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
ke mi kaze li nekoj ako moze dali ima nekakva veza goleminata na jazikot pri baknuvanje bidejki ne sum go imal toa isklustvo.?
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
obozavam baknuvanje!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
asterix_m напиша:
Ради бакнувањето (лапањето) раскинав со претходната девојка, катстрофа плус и устата не мирисаше убаво уфффффф
Me потсети леле ко ќе ми текне дека и јас вака....:bravo:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
_FireFox_ напиша:
ke mi kaze li nekoj ako moze dali ima nekakva veza goleminata na jazikot pri baknuvanje bidejki ne sum go imal toa isklustvo.?
Па сеа зависи од женската. Ако сака добро лапање, лижење, шмукање толку е подобро да имаш подолг јазик, а доколку не е по тие работи не е толку битна должината. :)
 
Член од
13 март 2006
Мислења
245
Поени од реакции
1
ne mi e bas vazno baknuvanjeto ama ako e so osoba so cuvstvuvam nesto za nea e togas baknezot e najsladok.:wub:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Pa dobro normalno deka mi e bitno kako se baknuva nekoja devojka ama ne bi ja otkacil bas odma ako ne znae ubavo.Ke ja naucam
:zlo::zlo::zlo:
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
ne e mozno da se generalizira od prosta pricina sto se e relativno i stvar na vkus, nekoj saka edno nekoj drugo... nekoj strastno nekoj nezno romanticno... no sepak edinstveno nesto sto na mene mi e presudno da uzivam vo baknezot se cuvstvata... ne tehnikata ili dolzinata na jazikot
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
1
Поени од реакции
1
Shto e baknezot, ako ne obid da se vpie i da se vdishi mal del od liceto koe go sakame?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom