Бакнување

Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
The`bItCh напиша:
smizlicka напиша:
divine напиша:
А никој не се бакнува некогаш без јазик?
gadno e bez jazik NIKOGAS
Гадно е без јазик!?!?!?!?! :shock: :eek:
Па ти значит не ја знајш убавината на бакнувањето.. фрката на бакнувањето не е само некој да ти пикни јазик до в грло.. :mrgreen:
ne rekov deka treba nekoj da mi go butne jazikot do grlo,ali mene ne mi ide lapanje bez jazik.ne deka e nesto najgadno na svetot ali pointeresno mi e so jazik :P
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
divine напиша:
А ќе ве прашував нешто вас мажите ... ви се дига само од лапање? :lol: :lol: :lol: :P
ako znae da lapa i da gi najde erogennite zoni..........hell yessssssssssssssssssssssssssssssssss........ :P :P :P :P :P
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
smizlicka напиша:
ne rekov deka treba nekoj da mi go butne jazikot do grlo,ali mene ne mi ide lapanje bez jazik.ne deka e nesto najgadno na svetot ali pointeresno mi e so jazik :P
Прво зборот „лапање“ е селски... а второ се надевам дека ќе се најде некој кој ќе ти ги отвори очите...

бај д веј шмизла колку години имаш?
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
StenmarC напиша:
Прво зборот „лапање” е селски... а второ се надевам дека ќе се најде некој кој ќе ти ги отвори очите...
?
Не да е селски, преселски е
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
Не сфаќај сериозно ти... „Дига“ = те пали.

Мене повеќе ми се „дига“ од бакнување по врат, тело... :D
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
divine напиша:
А ќе ве прашував нешто вас мажите ... ви се дига само од лапање? :lol: :lol: :lol: :P
И тоа како... посебно ако е така стручно, па кога ќе се одвои и ќе ме погледа со еден „влажна сум до колена“ поглед.... Која црна вијагра!
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Мистичен напиша:
Не е финтата да ти се погоди типот, треба и ти да му се погодиш на него. Или да се изразам малку со компјутерски жаргон - треба да сте си и двајцата "компатибилни".

Немој да мислите дека сте добри бакнувачи. За некого можеби сте лоши.
ова ми се бендиса се согласувам......а и додавам дека навистина и јас мислам дека битен момент е бакнежот :eek: :fks:
 

Нате

УџУџУ
Член од
7 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
Дефинитивно ми е битно бакнувањето и тоа ептен, но не на еден ист начин цело време!
 

elen4e_bonjovi

Dark Angel
Член од
10 мај 2006
Мислења
240
Поени од реакции
0
Gi sakam baknezite.....mmmm...Od najobicen za zdravo do najstrasniot so jazik...I sakam koga maskoto znae da se lapa i jas da mozam da se prilagodam na toa.Togas e extra.Togas mozam da go baknuvam do beskraj.Rekord mi e 45 min.,bez pauza, i togas bev na 7 nebo, zaedno so nego...Najmnogu sakam da se baknuvam, najkeke se zadovoluvam taka...
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Јас сакам нежни и доолги бакнежи .. Сакам да ми ја шмукаат долната усна..

Се имам бакнато со еден дечко, кој ми ја „излижа” пудрата од лицето. :tapp:
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Hm...i jas sakam baknezi mnogu:) pogotovo koga ke gi dobijam od onaj sto go sakam:P togas mi se najubavi i najslatki baknezite:):):)
 
Член од
27 јуни 2006
Мислења
16
Поени од реакции
2
Jas mislam deka baknezot e mnogu biten,bidejki dodeka ne go baknes nekoj nemozes da bides siguren dali si zaljuben vo nego(od iskustvo kazuvam :):):)).
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
StenmarC напиша:
Колку ви е битно бакнувањето во некоја врска, мување или слично?

Мене премногу. Многу мразам девојка која не се бакнува убаво, која само врти со јазикот без везе, која не се обидува да се прилагоди на моето бакнување. Цура која не знае да се бакнува убаво = доста добро контрацептивно средство :)
Бакнувањето ми е многу битно кај некоја девојка. Како викаат, палењето и страста прво доаѓаат од погледите, па после од бакнувњето и продолжуваат натаму. Сум прекинал неколку мувања токму поради оваа причина (со женска не сум прекинал, затоа што ако се бакнува лошо тешко да ми биде девојка :))
До сега имало две девојки кои успевале да ми го свртат паметот со бакнувње :oops:
Па добро бе човеку може бакнувањето е лоша али после ќе стане може поубаво неожеш одма да одлучиш мора и она да се прилагоди на тебе се што се сака може да се постигне и да ја прилагодиш на тебе и се друго :nenene: се откажувај толку брзо
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Обожавам бакнежи. Онакви долги, нежни, полни со чувства. МММммммм....
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
PuMbA напиша:
Па добро бе човеку може бакнувањето е лоша али после ќе стане може поубаво неожеш одма да одлучиш мора и она да се прилагоди на тебе се што се сака може да се постигне и да ја прилагодиш на тебе и се друго :nenene: се откажувај толку брзо
Se slagam...nemoze od ednas da zaklucis dali nekoj ubavo se baknuva ili ne
 

Kajgana Shop

На врв Bottom