Бакнежот открива многу нешта... Кои се тие?

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
SUPERMEK-
Lesen,nezen,leleav baknez"spusten"vrz tvojot obraz so vrvovite na usnite,ja pokazuvaat negovata zelba da vospostavi podlabok kontakt so tebe ne samo fizicki tuku i duhovno.Momceto/devojkata koe vaka ke te bakne,sugurno e vo sebe i najcesto dobiva toa sto go saka.

NAJBRZINSKI-
Ovoj baknez "vo let"go primenuvaat sramezlivite(i onie koi se plasat od odbivanje)momcinja/devojcinja i toj kako da veli "samo od tebe zavisi dali naseto prijatelsto ke prerasne vo nesto poveke".

VO USTA-
Ovoj baknez ja pokazuva silnata fizicka privlecnost.Duri i samo maliot dopir so usnite ukazuva deka mnogu mu//i se dopagjas.So ovoj baknez golemi se sansite vaseto prijatelstvo da stane uste poubavo.

VO OBRAZ-
Momceto/devojceto go ispituva terenot pred da se obide da trgne ponatamu.Nesugurnost,duri i moznost deka toa ne znae kakvo momce/kakva devojka mu/i se dopaga.

VO CELO-
ovoj baknez e navestuvanje na pogolema intimnost.Momceto/devojceto e kul i ne saka nebrzina da gi iskaze svoite custva kon sakanata/sakaniot.

VO RAKA-
Nezen znak koj treba da ja razbudi/da go razbudi "zaspanata ljubov",odnosno tvoeto interesiranje za nea/nego.Vsusnost toj/taa "veli":jas sum custvitelen/na i interesna licnost,ubavo bi bilo naseto zapoznavanje da prodolzi i da se pretvoi vo ubava ljubovna bajka.

VO VRAT-
Mosne intimen znak.Zelba da se sovladaat site precki i sto pobrzo da se stigne do celta.Sledniot negov poteg e verojatno zborot TE SAKAM!!!
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
JuveFan напиша:
Те Сакам = Сакам Секс
Ja колку што знам за сакам секс е у чело.Или грешка сум нешто?
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Не си грешка бакнеж в чело е сакам секс.Инаку јас сакам во врат најмн.
 
Член од
21 јуни 2006
Мислења
66
Поени од реакции
0
CuCeNcE напиша:
Ja колку што знам за сакам секс е у чело.Или грешка сум нешто?
ne be milo, nekoj mozhe da te bakne u chelo, chisto drugarski ili roditelski.
ja kolku sho znam za seks se baknuva po drugi mesta i se praat drugi raboti.
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
За на чело било за секс? пфффффффффффффффффф
Ами ако те бакни на г'з тогаш што треба да значи а?
 
Член од
18 мај 2006
Мислења
60
Поени од реакции
0
JuveFan напиша:
За на чело било за секс? пфффффффффффффффффф
Ами ако те бакни на г'з тогаш што треба да значи а?

Deka saka da bidete samo prijateli :pos:
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
YESS напиша:
Deka saka da bidete samo prijateli :pos:
Сега сите ќе ги бакнувам од позади. Некој ако сака да ми биди другарче нека каже :vozbud:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Очигледно дека македонциве се сакаат само в газ. Зошто имаме така мал наталитет а таков здрав сексуален апетит? :) Хехе...
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
simonce* напиша:
VO VRAT-
Mosne intimen znak.Zelba da se sovladaat site precki i sto pobrzo da se stigne do celta.Sledniot negov poteg e verojatno zborot TE SAKAM!!!
Добро е. За останатите бакнежи има логика а и во пракса така е во повеќето случаеви. Ама ова .. :raz: никогаш после нежно бакнување на вратот, лижење, касање, грицкање не ми кажал те сакам. Следниот негов потег не е “те сакам“ туку се наоѓате в кревет .. тоа сака да каже авторов на темава - па така ќе стигне до целта шо?:wink:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
CuCeNcE напиша:
Ja колку што знам за сакам секс е у чело.Или грешка сум нешто?
Мислам дека бакнеж у врат беше понуда за секс. Иначе мене у уста ми е онака најубаво и најпривлечно.
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Јас мислам дека во врат е за секс...а тој во чело...родителски бакнеж...
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
JeCILaDy напиша:
Јас мислам дека во врат е за секс...а тој во чело...родителски бакнеж...
:icon_eek: Тој во чело не е “те сакам“?:kez:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom