Американски фудбал - NFL лига

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.535
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА НЕ МЕ ЈЕБИ ЧОЕЧЕ ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Џајантс сами си се криви што не одат на полувреме со предност од околу 7-8 поени минимум.

ARE YOU FUCKING KIDDING MEEEEEEEE??????
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.062
Поени од реакции
1.645
Се виде дека Пекерс ќе го превземат водството, некако беа сконцетрирани иако играа лошо, а овие Џајантс без концепт не знаат кај тераат. До крај само ќе се зголемува водството.
а она у последна секуда лудило додавање, од толку раце ја дочека топката малтене у скут.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.237
Поени од реакции
6.760
АЈ БЕ НЕКА СИ ЕБЕ МАЈКАТА,ЦЕЛО ПОЛУВРЕМЕ ГО ГЛЕДАМ,КОГА ВИДОВ ДЕКА ГО НАПРАВИЈА ПРВИОТ ТАЧДАУН УГАСИВ ПОЛАГАМ ЗА 3 ДЕНА,СИ ВИКАМ БАР ПОСЛЕДНА ЧЕТВРТИНА ДА ГЛЕДАМ,ОТВОРИВ САМО РЕЗ ДА ВИДАМ ПРЕД 5 МИН МИСЛЕВ ПОЧНАТО Е 3/4 ИИ СУМ ГО ПРОПУШТИЛ ОВА....Е ЌЕ СЕ УБИЈАМ,СИНОЌА И ПРЕЃЕСКА ГЛЕДАВ МИЗЕРИИ А ОВА ГО ИСПУШТИВ :boksix::boksix::boksix: :tapp: :place:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.535
Ќе биде лудило ова у последна минута ова ќе се реши сто посто....пошто ако не се реши во последна минута екипата што го дозволила тоа да дозволи пораз порано треба да се самоубие колективно после мечот...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.535
АЈ БЕ НЕКА СИ ЕБЕ МАЈКАТА,ЦЕЛО ПОЛУВРЕМЕ ГО ГЛЕДАМ,КОГА ВИДОВ ДЕКА ГО НАПРАВИЈА ПРВИОТ ТАЧДАУН УГАСИВ ПОЛАГАМ ЗА 3 ДЕНА,СИ ВИКАМ БАР ПОСЛЕДНА ЧЕТВРТИНА ДА ГЛЕДАМ,ОТВОРИВ САМО РЕЗ ДА ВИДАМ ПРЕД 5 МИН МИСЛЕВ ПОЧНАТО Е 3/4 ИИ СУМ ГО ПРОПУШТИЛ ОВА....Е ЌЕ СЕ УБИЈАМ,СИНОЌА И ПРЕЃЕСКА ГЛЕДАВ МИЗЕРИИ А ОВА ГО ИСПУШТИВ :boksix::boksix::boksix: :tapp: :place:
Се надевам дека ќе имаш испит утрото после СБ, за да гледаме 63-62 утакмица :D :D[DOUBLEPOST=1483919760][/DOUBLEPOST]
Kolku nepotreben rizik za Packers i eve kazna.
Ја би идел. Ме чуди како уште не е еволуирана НФЛ во 2016 да гледаме почесто обиди за 2 поена, за 4ти обиди и такви ствари... верувам за неколку години овие ситуации ќе бидат стандард..ипак беа на пола терен и имаа сантим од прв обид...е сеа што очајно го изведоа тоа е друг муабет :D Да им успееше ем ваљда ќе стигнеа до поени за зголемување на водство ем ќе утепаа време


јеј ТД, се разигра утакмицава :D

Ех вака да играат Пакерс другата недела (ако стигнат)...:vozbud:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.535
Е одбранава на Пакерс да се уозбили и го имаат мечов...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom