Албум на денот

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Пред малку го слушнав седмиот албум Zivot Sina Tvoga на овој хрватски бенд, се до денеска непознат за мене и е навистина одличен.


Еве го за бесплатно сместување ако го сака некој.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom