Акции на СЈО (Генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
Ќе се потврди за брзо уставноста на СЈО.. (преку Уставен нормално)

После тоа шо ќе дискутираме? Дека одлуката на Уставен е неуставна? :D
Еј Фатиме, признај дека сте неспособни. На толку пари фрлени ееееј абе за таква пропаганда за тие пари шпанија ќе ја поделевме :masa:
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Понеделничка штабски инструирана акција на вмОВЦИте со линкови од Тврдокорни :D
Каква мизерија сте еј...абе живееме во 2016, утепани!
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.759
Поени од реакции
7.586
Сорос ќе се инфилтрира и во Уставен, за да биде противтежа на инфилтрираните од ГДОМ. :icon_lol:
Сорос,Чадорот, Злите сили на самракот, Канвас,Дарт Вејдар, потомците на Дариј Трети. Секогаш некој друг е виновен.:duel:
 
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
Ништо од муабетот. Обичен линк од оф нет избришавте за гица и кермит. Да ми кажуваше некој немаше да му поверувам. :aplauz:СЈО, триста чадори нема да ве спасат :oeoeoe:
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Еј Фатиме, признај дека сте неспособни. На толку пари фрлени ееееј абе за таква пропаганда за тие пари шпанија ќе ја поделевме :masa:
Признавам. Не очекувавме олку голем отпор од Античките Македонци! Право катанаџо играте ;)
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
Ќе се потврди за брзо уставноста на СЈО.. (преку Уставен нормално)

После тоа шо ќе дискутираме? Дека одлуката на Уставен е неуставна? :D
хе,хе за одлуките на силеџиите у Букурешт пред 100 години по кафани дискутираме и делете-ја-парчете-ја пееме. Што ти мислиш , што ќе праиме наредните 100 години???? ..посебно пак кога како и тогаш , молеро-фарбари и изроди се множат ко пацови у лето....:tapp:
 
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
Признавам. Не очекувавме олку голем отпор од Античките Македонци! Право катанаџо играте ;)
Не си можиме со илирите, тие биле постари од нас. Таму не чепкаме, забрането ни е. Не оти сакаме туку оти некој рекол папата ќе не посети, во исто време и Путин :pos: Јасно ви е дека сте откриени, туку гледај прв случај, вратете го верушо кај што му е местото оти лошо ви се пиши
 
Член од
23 март 2015
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.983
Ќе се потврди за брзо уставноста на СЈО.. (преку Уставен нормално)
После тоа шо ќе дискутираме? Дека одлуката на Уставен е неуставна? :D
Одлуката на уставен може (и веројатно ќе биде „диригирана“) е неуставна, но како и да е, со тоа ќе се испочитуваат правните постапки и процедури.[DOUBLEPOST=1465808036][/DOUBLEPOST]
Неписмен си за ова џабе се тегнеш тука, не те упишале на правен сега од википедија сакаш да учиш.
Не бива.
Ајде објасни ми каква врска има википедија со ова. Не, јас уставот го читам, а делови и пренесував, оние кои се поврзани со дискусијата. А сум слушал и правници кои дискутираат за истото.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.759
Поени од реакции
7.586
Одлуката на уставен може (и веројатно ќе биде „диригирана“) е неуставна, но како и да е, со тоа ќе се испочитуваат правните постапки и процедури.
Пер, едвај чекам да почнеш да викаш дека Уставниот суд е неуставен. Знам дека го имаш тоа во себе.(y)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Не си можиме со илирите, тие биле постари од нас. Таму не чепкаме, забрането ни е. Не оти сакаме туку оти некој рекол папата ќе не посети, во исто време и Путин :pos: Јасно ви е дека сте откриени, туку гледај прв случај, вратете го верушо кај што му е местото оти лошо ви се пиши
Не сум сигурен дали те разбрав, викаш Путин би застанал на чело на третата панцир дивизија на ГДОМ? Би го запрел разнебитувањето на античкиот народ?

Шо да го вратиме ние Верушот, ето падна аболиција, кревајте обвинение и пикајте го в затвор.

Зошто лошо да ни се пиши? Ќе излезите да не тепате? На кондиција ќе ве Фатиме ;)
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.379
Поени од реакции
36.311
Признавам. Не очекувавме олку голем отпор од Античките Македонци! Право катанаџо играте ;)
Страв ми е да не ја вадат фалангата на улица со копја со штитови со стиропори.

Тек тогаш светот ќе се потресе од тигрите и лавови на Љубе Бошк... овај де Никола Груевски.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Страв ми е да не ја вадат фалангата на улица со копја со штитови со стиропори.

Тек тогаш светот ќе се потресе од тигрите и лавови на Љубе Бошк... овај де Никола Груевски.
додека не се вратат од Грчка месецов безбедни сме, после ќе му ја мислиме.[DOUBLEPOST=1465808957][/DOUBLEPOST]*Од Претор, се извинувам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom