Џастин Бибер застрелан!

Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
А шо демек сега нешто шема е да се мрази Џастин Бибер? Немате појма колку изгледате за гревој со коментарите "пу, како не беше вистина" :pop:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
А шо демек сега нешто шема е да се мрази Џастин Бибер? Немате појма колку изгледате за гревој со коментарите "пу, како не беше вистина" :pop:
остави не да си го хејтаме момичето, и така само за хејтање служи
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Јас па се израдував кога прочитав ама ништо... :)
Не мора да го застрелат само нека направи пауза малце...
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
абе овој и кошаркар и актер и педер и....... што беше......а да.........и пејач
многу некако распространет е
 

Buji Buton

Manijak :P
Член од
4 мај 2010
Мислења
929
Поени од реакции
228
neli jastin bil 51 godisen starec neli go fatija deka nosel maski edno drugo ili toa zaebancija bese?????

p.s ne mi se smeete ama pojma nemam ni koj e ni sto e ama imam 4itano a ustvari ovaj peac e akter so e????
 

insence

VendettaQ
Член од
30 јануари 2011
Мислења
193
Поени од реакции
12
Зoшто сите пишувате,''eх де беше вистина'' мислите дека сте кул? па ова мода стана сите го мразат..што ви направил вам џастин, можеби и за вас некој така мисли..па дајте бе луге. :tapp:
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Нема ништо друго да коментирам само ќе речам многу лоша монтажа на сценава! :wink:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
А шо демек сега нешто шема е да се мрази Џастин Бибер? Немате појма колку изгледате за гревој со коментарите "пу, како не беше вистина" :pop:
Македонецот треба феноменолошки да се испитува. Мисли дека се што е во центар на внимание треба да се плука, па така одењето контра е наш домашен спорт. На малиов му знам една песна, ама тоа на крај краева не е ни важно. Детево е Јутјуб сензација, сосем случајно преку некоја си снимка од него е забележан од Ашер и на 16 години постигна нешто што на луѓе со години кариера не им успеало. И кога можеле шоу биз ѕвезди и водители со реноме да го признаат како некој кој е вреден за внимание, не знам што па неколку грст луѓе што го виделе во весник можат да го судат за славата што ја добива.

Музиката му е наменета за тинејџерска публика, а еден Џони Деп кој свири рок и гранџ цел свој живот му отиде на концерт. Чудно м?
Како год, детево не го слушам, ниту пак ќе го слушам. Ама во секој случај е подобра варијанта за тинејџерите од онаа Мајли Сајрус.
Детево си ужива должно внимание меѓу тинејџерската публика. Затоа ми е смешно кога 20 годишњаци тресат зелени, море има и луѓе на моја возраст што уживаат во контрањето на кариерата на детево. Што знам ја бар признавам дека на 13 години ги слушав Бекстрит Бојс, што значи сум имала соодветен суплемент за она што го има денешниов тинејџер ала Биберче. Ама тоа сум јас, тоа другите сите на 13 години слушале Ролинг Стоунс и Пинк Флојд.
 
Член од
3 февруари 2011
Мислења
51
Поени од реакции
2
као не ви е срам да пишувате ех да беше вистина па имате ли вие чувства? имате ли осет? сеа фраери сте? кај ни оди младинава у пичку матер се срамам од моите врсници -.-
не го слушам ни ја али не го мразам немам причина за тоа не ми напраил нишо ни му посакувам такви глупости -.-
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
OMG this video had 3.000.000 views yesterday , today almost 9.000.000... so many views for killing bieber on CSI.. Imagine how it would be if this was real :O
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
ке одев ке славев да не беше ова на филм.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom