Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Mozda dimitri namerno vika taka, pa posle demek eve be zagubiv kladba zatoa i si go pusam ne deka sakam :eek:

Inaku za temava, nekogas ja citam i toa samo koga nekoj ke mu skoka na Stef i ovoj koga mu vraka (primer so Makedonka1975, sega dimitrija) i ne se smetam za nekoj si faktor za da mozam da mu sudam na stef ili na bilo koj.
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Каква врска има медитацијата дали имал девојка или не?
Да и кажеш ајде во мојата соба за медитација?Не искрено не верувам дека има девојка која би паднала на ваков предлог.
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Да поканиш девојка и да и кажеш ајде кај мене во спална да медитираме?
Зашо бе баш е кул, место на секс, со медитација завршувате :icon_lol:.

Не да сум се смеел коа читав, лудило е темава :icon_lol:.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Јас немам никакво право да ти се правдам на тебе и за мојот живот.А слободно можеш да си правиш што сакаш со твојот Џони шетач и да си гледаш порки цела вечер,дур јас си правам што сакам во животот.Плус ако љубомориш на мојот сексапил и се што сум градел како личност твој проблем и реши си го самиот на себе и не лечи на комплекси со мене кога не си вреден за моето внимание.


Што е срамотно да имаш секс со девојка.Па направи некаков романтичен ручек на пример шпагети со доматен сос и кашкавал или фунги со вино.Но прво прави неутрален муабет,како се чувстува вечер,дека изгледа секси.Па почнуваш да ја допираш за раце,ја гушкаш ја мирисаш и кажуваш колку те привлекува нејзиниот мирис.После тоа речи дојди придружи ми се во мојата соба за медитација и од тука натаму знаеш што треба да правиш да и дадеш.Но прво загреј ја убаво со винцето и со муабетот па после чекор 2.
--- надополнето: Nov 30, 2011 7:33 PM ---

Вчера беше тоа,иначе вечерва мамас на латино
Остави ги стефан ти завидуваат, хејтери се сега администраторите за тебе измислиа опција за игнорирање се вика игнорирај така да хејтерите ќе ги игнорираш тоа е една работа а другар работа стефан зошто ти е профилот ограничен со прилагодување дали е тоа бидејки многу девојки ти пишуваат пораки на профил или?
дај барем еднаш одблокирај го профилот нели мислеш дека доста беше девојките да ти пишуваат во конверзации па остави ги малку да ти пишуваат на профил.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.561
Поени од реакции
6.674
Интересна тема... имам прашање.

Штеф,, ти си тој на аватарот бе?
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Стеф сакам да викнам едно девојче кај мене дома и да пробам (знаеш тоа срамотното) па ако прифати добро ако не да ја силувам или како?
викни ме мене заедно ќе и го пробаме тоа срамотното можеби има вкус на јагода од каде знаеш ама најправин ќе направиме романтична вечера(така рече стеф) па потоа ќе ја фатиме за дундата(тоа срмотното) се надевам дека нема влакна(девојчето не личи на мајмун)
--- надополнето: Nov 30, 2011 10:39 PM ---
Кајзер не Кејзер :D. Пиши на форум дека имаш проблеми со ПЦ-то да видиш колку кандидати ќе се најдат да ти помогнат, има редица да се чека :D.
јас дури и ќе и дојдам дома да и помогнам на пума не е проблем :D
 
S

Stef Bachatero

Гостин
На твојот сексипил највеќе љубоморам,и не е на одмет да ми дадеш некој совет за у теретана,што највеќе да вежбам,пошо нели ти си ја разработил женската психа и знаеш шо сакаат жените највеќе.

Ај сеа искрено.Грд си ко коњоштип и се надевам дека се заебаваш со сево ова,за твое добро.Криво ми е за тебе,цел форум те ремети.
--- надополнето: Nov 30, 2011 9:40 PM ---


А не е подобро да биде тоа романтична вечера а не ручек?Да и каже дека изгледа секси и не е баш неутрален муабет.Ја допираш за раце?!Овој дел не ми беше јасен,треба да ја трљаш по рацете нагоре надоле или како?БАЦИ ЈА АЛОООО,Стеф девојките се бацуваат не им се трљаат рацете.

Медитација? Што ти е на тебе бе.

Поссле ова зголемувам кладба,ке си го испушам и ќе си го исечам ако Стеф имал девојка у животов некад.
Фала ти што ми покажа дека сум глуп и дека повеќето не се согласуваат со моите размислувања,сепак светов не е розов и фала за твојата искреност ќе ја запишам во мојот дневник на машки со комплекси.Прво не можеш да ми кажеш како и што ќе правам јас со својот живот.Дали имам секс или немам пак моја работа.За девојки не се грижи сум ги имал 3 врски последната ми беше најдолга.Ако незнаеш има оргазам што се постигнува преку медитација и се вика тантра секс,ако не си чул пиши и чичко гоогле ќе ти објасни.Не треба да се кладиш со мене,зашто прво е детски и не е возрасно да се спуштам на твое ниво,иако незнаев дека машко како тебе е толку флексибилно да може да си ја голтне сам спермата и да се самозадоволува.Што ме потсети на видеото на типот кој си ја рециклира спермата :P.Баш не ме интересира веќе што сакаат и бараат девојките,битно е моето мислење за неа како личност а после тоа што испадне испадне,дали девојка,дали пријателка битно ми е да ја имам во мојот живот.А ако веќе ме прашуваш што сакаат девојките,сакаат да имаат нешто што почнува на О и завршува на М,а кога ќе го постигнеш потешкиот оргазам вагиналниот да ми кажеш.
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Едно прашање до казанова. Си фатил ли барем цице? малце само со прсти немора со цела рака? Мислам дека работиве ги знаеш само теоретски со помош на чика гугл, ми копираш и се праиш мн паметен. Како што можеш да видиш тоа е контрапродуктивно за тебе. Предмет на ремет си а и девојкиве нешо не паѓаат на твојот шарм и што би рекол ти сексапил.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
А што ако сум грда како трета смена во Железара?!
е добро де што ако си грда, важно е да имаш добро тело, не ми треба убавина или пак ќе те дадам на стеф:гомце: тој знае што да ти прави:vozbud:
--- надополнето: Dec 1, 2011 10:14 AM ---
Едно прашање до казанова. Си фатил ли барем цице? малце само со прсти немора со цела рака? Мислам дека работиве ги знаеш само теоретски со помош на чика гугл, ми копираш и се праиш мн паметен. Како што можеш да видиш тоа е контрапродуктивно за тебе. Предмет на ремет си а и девојкиве нешо не паѓаат на твојот шарм и што би рекол ти сексапил.
казанова рече дека жените не ги смета како сексуален објект, те молам во иднина внимавај што прашуваш особено со цициња, додека ние се прашуваме дали фатил цице или не тој сега легнува жени
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Inaku za temava, nekogas ja citam i toa samo koga nekoj ke mu skoka na Stef i ovoj koga mu vraka (primer so Makedonka1975, sega dimitrija) i ne se smetam za nekoj si faktor za da mozam da mu sudam na stef ili na bilo koj.
Не е работата за судење, пошо сум спомната у муабетов еве и ќе ти одговорам.
Од увек сум мрзела типови кои изиграваат големи фраери по форум/фејсбук, а у живо А не знаат да кажат. Кој фраер го глуми стеф? Си го видел ли како се понаша со женско, а шо све тресе на форум? Како он бил јебо, како све пички му се лепеле, како за него плачеле цури.....е од вакви фраери блујам, најискрено.
Ваквите фраери ко стеф, ги има на секое ќоше. Се шинуваат од ебење, а суви се барут. Да им запраи муабет саглам женска, мочаат у гаќи и вилица им се тресе. Едвај чекаат да отидат дома и да залепат некоја плочка, па да се уклучат на форум и да се пофалат за уште едно добро искуство со женска, која не го ни погледнала....ама он ја "ебел". Пошо јебо као стеф не се испушта, нели?
Знаеш ли од коа самозадоволување и секс е исто? Од коа стеф енџел почна да дели љубовнојебачки совети на форум.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Не е работата за судење, пошо сум спомната у муабетов еве и ќе ти одговорам.
Од увек сум мрзела типови кои изиграваат големи фраери по форум/фејсбук, а у живо А не знаат да кажат. Кој фраер го глуми стеф? Си го видел ли како се понаша со женско, а шо све тресе на форум? Како он бил јебо, како све пички му се лепеле, како за него плачеле цури.....е од вакви фраери блујам, најискрено.
Ваквите фраери ко стеф, ги има на секое ќоше. Се шинуваат од ебење, а суви се барут. Да им запраи муабет саглам женска, мочаат у гаќи и вилица им се тресе. Едвај чекаат да отидат дома и да залепат некоја плочка, па да се уклучат на форум и да се пофалат за уште едно добро искуство со женска, која не го ни погледнала....ама он ја "ебел". Пошо јебо као стеф не се испушта, нели?
Знаеш ли од коа самозадоволување и секс е исто? Од коа стеф енџел почна да дели љубовнојебачки совети на форум.
Сериозен сум, вие се знаете, и си го видела во град како се понаша со девојки
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom