Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
posle seto mislenje i se javiv i se dogovorivme za vecer mi rece deka ne mi go znaeLa brojot i deka ne znaela kade da mi prati poraka kaj da se sretneme pa taka da utre na ova vreme ke vi kazam so bidna.....
im blagodaram na site so pomognaa...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
javi i se no nemoj da se odnesuvas deka veke ti e nesto...onaka neka bide sponatano
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.657
Поени од реакции
13.160
mi dojde i mene redot da prasam za sovet
pred nedela-dve edna skolska drugarka me zapozna so nejzina dolgogodisna prijatelka koja e mn ubava..taka si se zapoznavme sednavme na kafe taa si otide, vecerta na msn skolskata dR me prasuva dali imam devojka i mi go dade e-mailot na nejzinata dR e sega taa odednas pocna da me prasuva dali sum sakaL da imam devojka i takvi stvari i rekov da se srtneme negde samo jas i ona no eve veke 3 dena ja cekam da mi se javi.
sega problemot e dali jas da i se javam pak da se dogovorime ili da ja cekam nea
bas me interesiraat vasite soveti oti mn mi se sviga devojceto....
Јави и` се. Но не во склопот „што реши, ќе се видиме или не?’’ туку направи еден муабет вон контекст и узпат речи и дека сакаш да се видите. Ако она одлага нон стоп одговорот е повеќе од јасен. Но ако прифати или ти рече дека моментално не може но подоцна (ако одредите ден) биде, прифати. И најбитно од се` никогаш не очекувај премногу од првиот состанок. Може да биде одлично но цената на разочарувањето истотака е многу висока. Со среќа:)
 

butterfly8

peperutce
Член од
17 март 2009
Мислења
96
Поени од реакции
5
posle seto mislenje i se javiv i se dogovorivme za vecer mi rece deka ne mi go znaeLa brojot i deka ne znaela kade da mi prati poraka kaj da se sretneme pa taka da utre na ova vreme ke vi kazam so bidna.....
im blagodaram na site so pomognaa...
Ete gledas. Slusaj zensko be.
Ajde so sreka i utre da pises kako bilo
 

MARTIN BT16

волк
Член од
31 август 2008
Мислења
61
Поени од реакции
4
па ако биди нешто да си дајш по едно за советите:wink:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Ajde so sreka i utre da pises kako bilo
ами чим типката прифатила да испаднат сигурно не е онака да испадне...а овој ако ептен ја затупи и не ја фати може ќе се кае покасно....ама сепак го чекаме да каже шо направил
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Ete gledas. Slusaj zensko be.
Ajde so sreka i utre da pises kako bilo
pa super bese se dodeka nejziniot glupav brat se pojawi:mad::mad::mad::mad::
da mu e*** facata dojde i sedna so nas i ostana pa ne mozev mn da napravam osven sto i rekov deka mi se dopaga
anyway ova bese samo prv pat zadutre pak izlagame pa do togas se nadevam deka nejziniot brat da ne se pojavi....
 

butterfly8

peperutce
Член од
17 март 2009
Мислења
96
Поени од реакции
5
pa super bese se dodeka nejziniot glupav brat se pojawi:mad::mad::mad::mad::
da mu e*** facata dojde i sedna so nas i ostana pa ne mozev mn da napravam osven sto i rekov deka mi se dopaga
anyway ova bese samo prv pat zadutre pak izlagame pa do togas se nadevam deka nejziniot brat da ne se pojavi....
:)Kolkav e be brat i?
Inaku sepak dobro ste pominale a cim iskacate pak znaci i se svigas.Ajde sega uzivaj i poveke sreka zadutre. I obavezno da pises kako ke bide:)
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
pa super bese se dodeka nejziniot glupav brat se pojawi:mad::mad::mad::mad::
da mu e*** facata dojde i sedna so nas i ostana pa ne mozev mn da napravam osven sto i rekov deka mi se dopaga
anyway ova bese samo prv pat zadutre pak izlagame pa do togas se nadevam deka nejziniot brat da ne se pojavi....
Требало да ја залапаш пред брати и, подобар е филингот!
:star:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
28
Поени од реакции
1
pa super bese se dodeka nejziniot glupav brat se pojawi:mad::mad::mad::mad::
da mu e*** facata dojde i sedna so nas i ostana pa ne mozev mn da napravam osven sto i rekov deka mi se dopaga
anyway ova bese samo prv pat zadutre pak izlagame pa do togas se nadevam deka nejziniot brat da ne se pojavi....
hehe epa milo mi e sto bar nekoj ima korist od toa ja so go pominav i da pises so ke bide mn me interesira............
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.431
Поени од реакции
7.859
pa super bese se dodeka nejziniot glupav brat se pojawi:mad::mad::mad::mad::
da mu e*** facata dojde i sedna so nas i ostana pa ne mozev mn da napravam osven sto i rekov deka mi se dopaga
anyway ova bese samo prv pat zadutre pak izlagame pa do togas se nadevam deka nejziniot brat da ne se pojavi....
друже знај ТВОЈА Е!! ке дојде денот(кога-тогаш) ке го нема брат и и ке ја муваш без проблем :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom