Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

edy

Член од
17 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
после 2 месеца девојка ми ми раскина преку смс,како некое куче најдено на улица,демек предобар за неа сум бил бла бла не ме заслужувала и демек да не сум и се јавувал демек ке барам објаснувања а она ги немала едноставно,а неможеше да ми ги каже во лице или зашто ми даде лажна надеж иако претходно и реков поише пати боље на почеток да раскинеме да не се лажеме ке разберам а она си поигра со мене и на крај ко играчка некоја да сум ме фрли, а се и дадов цело срце се се,сум ја поштувал ко никоја,е сеа да и ја искршам главата или не
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
после 2 месеца девојка ми ми раскина преку смс,како некое куче најдено на улица,демек предобар за неа сум бил бла бла не ме заслужувала и демек да не сум и се јавувал демек ке барам објаснувања а она ги немала едноставно,а неможеше да ми ги каже во лице или зашто ми даде лажна надеж иако претходно и реков поише пати боље на почеток да раскинеме да не се лажеме ке разберам а она си поигра со мене и на крај ко играчка некоја да сум ме фрли, а се и дадов цело срце се се,сум ја поштувал ко никоја,е сеа да и ја искршам главата или не

Ах бе деца бе.... од два месеци толку ли дојде работава за главата да и ја скршиш а ??? И шо ќе напраиш со тоа ај кажи ми ќе си го наполниш машкото его и ќе и речеш ти на мене ќе ми раскинуваш по смс а ?!
Абе што се замарате уште од мали нозе со врски со триста чуда и глупости, зошто не знаете да уживате во младоста и да си леткате и шеткате... девојки и дечковци ги имало, ги има, и секогаш ќе има на тони , така да прошетајте видете пробајте, која е вистинската/вистинскиот има време само по себе ќе си дојде, а не од прва девојка одма разочарувања и клоци, шамари, боксови... не оди тоа така младо момче, морам да те предупредам стапот има два краја пази да не го добиеш по дебелиот, а со тоа што ќе се бламираш само ќе и ги кренеш акциите*, баталија поише ќе ја засегнеш.
Поздрав:smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
после 2 месеца девојка ми ми раскина преку смс,како некое куче најдено на улица,демек предобар за неа сум бил бла бла не ме заслужувала и демек да не сум и се јавувал демек ке барам објаснувања а она ги немала едноставно,а неможеше да ми ги каже во лице или зашто ми даде лажна надеж иако претходно и реков поише пати боље на почеток да раскинеме да не се лажеме ке разберам а она си поигра со мене и на крај ко играчка некоја да сум ме фрли, а се и дадов цело срце се се,сум ја поштувал ко никоја,е сеа да и ја искршам главата или не
Не си ја проценил од почеток за да видиш дека е дудук. А и не си и го запознал друштвото, кое ја навело на вакви работи, зашто за да ти раскине вака, стварно треба да е дудук невиден.
Два месеци не се ништо. Прај се ко да не си ја познавал никогаш, и терај понатаму.
 

edy

Член од
17 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
абе се е океј што викате два месеци ово оно деца,но како прво не сум дете,второ другарка ми беше подолго време се знаевме, не е ова туку така сум ја запознал во дискотека па не ја знам,кур ме заболе така,се дружевме подолго време цело друштво имаме и заедно спиено цело друштво,ме разбирате што сакам да ви кажам,иначе за женски фала богу дека има него начинот е глуп,глупа е она кој ја ебе
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
абе се е океј што викате два месеци ово оно деца,но како прво не сум дете,второ другарка ми беше подолго време се знаевме, не е ова туку така сум ја запознал во дискотека па не ја знам,кур ме заболе така,се дружевме подолго време цело друштво имаме и заедно спиено цело друштво,ме разбирате што сакам да ви кажам,иначе за женски фала богу дека има него начинот е глуп,глупа е она кој ја ебе

Ете видиш како си знаеш ти ... умно момче си :helou:
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Ако со овој речник си разговарал со неа, не се прашувај зашто ти раскинала.
 

edy

Член од
17 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Ако со овој речник си разговарал со неа, не се прашувај зашто ти раскинала.
прочитај ми го претходниот пост,сум ја поштувал дури и премногу али после ова неможам воздржан да бидам
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
а дилемата ти беше како што гледам дали да и ја искршиш главата или не?
епа бачко ако моеж и ако ти биде после полесно иди крши..
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Ако со овој речник си разговарал со неа, не се прашувај зашто ти раскинала.
Кој е проблемот со речникот?

Не си ја проценил од почеток за да видиш дека е дудук. А и не си и го запознал друштвото, кое ја навело на вакви работи, зашто за да ти раскине вака, стварно треба да е дудук невиден.
Два месеци не се ништо. Прај се ко да не си ја познавал никогаш, и терај понатаму.
Зошто дудук? Единствената грешка кај девојкава е дека раскинала преку SMS.
Еди е човекот кривец што се осеќа така и поради тоа непотребни се изрази од типот кој ја ебе, таа ми го скрши срцето, таа ми направи вака и ми напртави онака
 

edy

Член од
17 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Кој е проблемот со речникот?



Зошто дудук? Единствената грешка кај девојкава е дека раскинала преку SMS.
Еди е човекот кривец што се осеќа така и поради тоа непотребни се изрази од типот кој ја ебе, таа ми го скрши срцето, таа ми направи вака и ми напртави онака
чекај бе малку,како ја кривец,а што да се изразам фала ти штоти бев играчка овој период,типката не е од ск и заврши факс си отиде и кој те ебе,ај толку,а предтоа цело време дур беше со мене викаше дека ако нема да бидеме заедно пак сака да продужиме и тоа би било тест за нас,јас и реков со отворени карти сакаш нејкеш,дури и порано за да не испадне вака сакам се во очи,нејкеш ок нема што да се љутам,тоа е,ама се ок дур беше тука и се испративме се договаравме кој како ке доаѓаме,и на крај коа стигна дома шизички порачето ај доста.Бар кажи ми одма бе таква и таква е работата да не се залажуваме,а вакви педерски работи НЕ
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Кој е проблемот со речникот?



Зошто дудук? Единствената грешка кај девојкава е дека раскинала преку SMS.
Еди е човекот кривец што се осеќа така и поради тоа непотребни се изрази од типот кој ја ебе, таа ми го скрши срцето, таа ми направи вака и ми напртави онака
Абе не викам дека он не е за жалење. Ама да раскинеш по порака, значи незнаеш како да му кажеш, незнаеш што да му кажеш, не се знаете доволно, срам и е, ДУДУК Е, така и кажале другарките, видела од други дека и така може.....

Значи, карактер нула.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
чекај бе малку,како ја кривец,а што да се изразам фала ти штоти бев играчка овој период,типката не е од ск и заврши факс си отиде и кој те ебе,ај толку,а предтоа цело време дур беше со мене викаше дека ако нема да бидеме заедно пак сака да продужиме и тоа би било тест за нас,јас и реков со отворени карти сакаш нејкеш,дури и порано за да не испадне вака сакам се во очи,нејкеш ок нема што да се љутам,тоа е,ама се ок дур беше тука и се испративме се договаравме кој како ке доаѓаме,и на крај коа стигна дома шизички порачето ај доста.Бар кажи ми одма бе таква и таква е работата да не се залажуваме,а вакви педерски работи НЕ
Ај пред да ти одговорам на постов кажи ми ти.
Го бараш своето оправдување?
Се жалиш?
Ако го вратиш времето, како ќе се однесуваш?
 
Член од
12 ноември 2005
Мислења
396
Поени од реакции
8
чекај бе малку,како ја кривец,а што да се изразам фала ти штоти бев играчка овој период....
Друже, не се нервирај... што се замараш у живот не ми е јасно... таа не му ја мисли, дека сте биле другари и ако сака да останете вистински другари, ке разговара со тебе... таа си прави бајрам на памет па ти ке и се замараш... хехехех
Да сум на твое место ке си свиркам, ке мавам жени и ич не се замарам...
Според мене следечи потег... "лови фазани"...
Women, want what they can't have ;)
И тркалцето се врти ли врти...
Само строго, ладно и паметно... ке клекне на коленца ;)
 

edy

Член од
17 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
абе во право сте знам сеа малце заебано ќе биде јебига ќе помине него ме чуди што е работава,ехе има други женски не е крај света не сум од вчера и не ми е првпат само потегот ми беше битен и ме изреволтира и разочара,јас никогаш не би постапил така мојот морал и етика не го дозволуваат тоа ама бар заслужив во очи да ме погледне и каже,а баш после коа и кажав доаѓам да расчистиме некои работи,ми вика нема што да расчистиме не сум згрешила ништо за да расчистам едноставно не сум 5 год и да сфатам дека е крајот,на ова и напишав чао.и повеќе не се замарам со неа,ова е последно зашто сакав да видам како вие мислите за вакво раскинување тоа е:helou:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Качи се на следниот автобус, и право кај нејзе дома. Ќе видиш во нејзините очи дали сеуште те сака или не.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom