Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.691
Имам контант со една девојка само малце специфично е, прво здраво здраво све ок, ја прашав за цена колку толку ок е може, како сакаш така ок нема проблем, не е баш евтина има и поевтини ама стварно добар квалитет нема реч, и би сакал да и предложам веза, така може и бесплатно да биде хехе, само проблемот е што е фризерка и ако ме одбие ке биде незгодно да идам пак кај нејзе а стварно добро шиша... што да правам?
Плати и на еб.чицата и ке живеете среќно до крајот на својте животи!(y)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Имам контант со една девојка само малце специфично е, прво здраво здраво све ок, ја прашав за цена колку толку ок е може, како сакаш така ок нема проблем, не е баш евтина има и поевтини ама стварно добар квалитет нема реч, и би сакал да и предложам веза, така може и бесплатно да биде хехе, само проблемот е што е фризерка и ако ме одбие ке биде незгодно да идам пак кај нејзе а стварно добро шиша... што да правам?
E de, ako te odbie ke smenes frizerka. Sigurno ima i drugi so dobro sisat ;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Имам контант со една девојка само малце специфично е, прво здраво здраво све ок, ја прашав за цена колку толку ок е може, како сакаш така ок нема проблем, не е баш евтина има и поевтини ама стварно добар квалитет нема реч, и би сакал да и предложам веза, така може и бесплатно да биде хехе, само проблемот е што е фризерка и ако ме одбие ке биде незгодно да идам пак кај нејзе а стварно добро шиша... што да правам?
E de, ako te odbie ke smenes frizerka. Sigurno ima i drugi so dobro sisat ;)[DOUBLEPOST=1463000317][/DOUBLEPOST]
Имам контант со една девојка само малце специфично е, прво здраво здраво све ок, ја прашав за цена колку толку ок е може, како сакаш така ок нема проблем, не е баш евтина има и поевтини ама стварно добар квалитет нема реч, и би сакал да и предложам веза, така може и бесплатно да биде хехе, само проблемот е што е фризерка и ако ме одбие ке биде незгодно да идам пак кај нејзе а стварно добро шиша... што да правам?
E de, ako te odbie ke smenes frizerka. Sigurno ima i drugi so dobro sisat ;)
 
Член од
13 јуни 2015
Мислења
17
Поени од реакции
10
Понатаму ќе биде едно..две..три ромчиња....:pos:

A tebe da ti napram nekoe da ne sakas cuci hahah[DOUBLEPOST=1463074209][/DOUBLEPOST]
Не го срами затоа што чувствуваш љубомора! Штом таа е бомба значи не се сите убави :) @bubemax апни од нутелата и уживај :)

Ma :kuracc: be boli za sve :D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Eve me pak mene...si ja fativ romkava ....preubo mi e...mn se sakame...sto ke bide ponatamu neka bide...:drk::pos::pos:
Имам стар бојлер...[DOUBLEPOST=1463074971][/DOUBLEPOST]
проблемот е што е фризерка и ако ме одбие ке биде незгодно да идам пак кај нејзе а стварно добро шиша... што да правам?
почни да слушаш метал и ќе ти одговара долга коса
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Член од
20 мај 2016
Мислења
1
Поени од реакции
1
Здраво дечки, ме интересира ваш совет околу ситуацијава.
Одев од прилика 2 и пол месеци со еден дечко, супер беше врската, многу интензивна и интересна,
се гледавме секој ден, пошо и условите ни дозволуваа многу често си преноќевавме еден кај друг,
за викенди заедно, медови. Се договоривме на почеток да биде без обавези, ама некако се наметна поинакво
темпо од негова страна, што секако мене ми одговараше. Три недели бев прераспределена од на работа на привремена задача, при што не бев во државава. Се слушавме во меѓувреме, си пишевме, се беше супер до последната недела.
Некако го осетив дека стана многу ладен, не ни ми звонеше а и во пишувањето гледав дека ми враќа колку
да се каже дека сме правеле муабет. Се вратив јас, се видовме, јас така радосна што го гледам, тој мртов
ладен ми раскинува....Не ми даде некое посебно објаснување, само ми кажа дека размислувал и дека сфатил
дека јас сум имала некои чувства кон него кои тој не би можел да ми ги возврати и дека не сака да ме повреди.
И толку, може 10 минути беше муабетот ( не беше муабет, јас повеќе се собирав од шокот ). И на тоа остана.
Еве веќе неколку дена си го враќам филмот и се прашувам како може некој во рок од 5 дена тотално да си го смени
мислењето, просто не ми е јасно. Единствено што ми е поверојатно е дека запознал некоја нова што може му е поинтересна,пошо стварно не можам да си објаснам како може некој толку загреан да му спласне цела еуфорија по неколку дена.
Повеќе ме мачи фактот што немам некој closure во целава ситуација, па си го враќам филмот назад и се преиспитувам
самата дали сум погрешила некаде...
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.117
Поени од реакции
11.155
Nema sansi da zavrsite so vrska nekogas.A i da zavrsite ti ke bides taa sto stalno ke mu odis po gazot i podcenetata.
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Има closure.... кажано јасно, во очи.... ако е до толку стигнато да се испитува понатаму ваљда треба да го побараш уште еднаш, али тоа ќе биде со гооолееема шанса да те шета по тавани ;)
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
....Не ми даде некое посебно објаснување, само ми кажа дека размислувал и дека сфатил
дека јас сум имала некои чувства кон него кои тој не би можел да ми ги возврати и дека не сака да ме повреди.
...
На ова што те цитирам е одговорот на цело твое прашање, ти не си за него- тој не е за тебе. Можеби му требаше време за да свати дали може да функционирате заедно, и дали се совпаѓате еден на друг за конечно да донеси одлука дали можете понатака. Сега го искористи тој момент, и начека прилика за да ти рачисти. Немој да се занимаваш повеќе, олабави, коректно е од негова страна очи во очи , и да има нова тебе ич не треба да те засега повеќе, биди среќна што ти разјасни на време , отколку во иднина да бидеш многу многу повеќе повредена.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom