Јофе ќе сркне(л) ќотек?

Коментар:

  • Ќе сркне ќотек кај и да е

    Гласови: 177 52,5%
  • Греота е бе остајте го нека живее

    Гласови: 81 24,0%
  • Супер е детето..само напред Јофе

    Гласови: 79 23,4%

  • Вкупно гласачи
    337

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.353
Поени од реакции
7.490
Чек малку да не мешаме баби и жаби. ЈАС НЕ ИЗЛЕГУВАМ НА ТВ.

Ајде сеа да се свртам на емисијата. Премногу мафтање со рацете, смеење пуштено на миксета, одела кои не му стојат. ГОВОРНИ МААНИ!!! полош е од девојката што имаше емисија за архитектура на Телма. Дај некој нека плати логопед да работи со дечкото. Можеби и гласот ќе му мутира, нема да пишти ко осмооделенецот, и нека забричи тоа пубертетскиот мустаќ.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Вака може, и јас сум за тоа дека прави грешки при водење, особено за облеката, пошто на млад водител и не му баш стои толку сериозни некогаш и не толку компонирани одела во модел боја или големина, ама за содржината да збориме, а не за лични предрасуди.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Добро али ја не го оценив по изглед шо ми збориш на мене?
Кутрата МаседонианГрл зашто бараше да ти избришат никот? за пак да праиш нов?
Па те немав тебе цитирано во тој пост. Беше глупа остана глупа.
 

Јас!

Цвеќенце сум. Нарцис.
Член од
27 јануари 2011
Мислења
34
Поени од реакции
3
Добро бе ти глуп си или глуп се праиш? Свршуваш на јофе или шо е работава?
кој ја?
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.404
Поени од реакции
6.024
Tonchie со 29 мислења е "најголем фан" на Јофе :pos:
Dude u must have a lot of free time so u can spent some on jofe .
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
@Magde. свршуваш на јофе? :$
Да. Проблем?
Највише шо мрзам на форум коа било која дискусија ќе се сведе на лични параметри (изглед, родители и сл.), како на пример на оној realen шо нон стоп некои му префрлаат дека мајка му била Гркинка.
Овој пример тука е баш тоа.
Dr Chase претеруваш. На форум не се оди таму кај шо си тргнал,може лесно да се отиде предалеку!
Dr. Chase тоа го напраи зашо Tonchie го направи истото неколу страни претходно. Читајте ја убаво темата ако веќе решите да се убаците, од коа викам да не се иде на физички изглед, али коа само на тоа моеш да си кењаш...
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Едноставно одбивен е човекот, харизма - 0. Да е некој друг водител, со иста концепција на емисијата и со избалансирано плукање кон двете страни, да, тоа е веќе нешто добро.
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Точно е дека е одбивен, не го бива за водење емисија, сака да го имитира Горан од Зевзекманија ама нема да му успее зошто треба уште долго да пие млеко од цицка. Единствено кога ќе почне неговата емисија автоматски го мењам каналот само поради него.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.448
Поени од реакции
79.534
Dr. Chase тоа го напраи зашо Tonchie го направи истото неколу страни претходно. Читајте ја убаво темата ако веќе решите да се убаците, од коа викам да не се иде на физички изглед, али коа само на тоа моеш да си кењаш...
Ти па ко од Марс да си паднала:
Јофе е јавна личност со термин на "најгледаната телевизија".
Одлучил да се покажува јавно на 2 милиона.
Јас сум гледач. Зошто да не го коментирам неговиот изглед?
Немој само да ми кажеш дека ако не ми свиѓа неговиот изглед да сум си сменел канал, затоа што ова е форум и темава е за Јове, а не за Тончи.

--- надополнето ---

Точно е дека е одбивен, не го бива за водење емисија, сака да го имитира Горан од Зевзекманија .
Горан од Зевзекманија е веројатно многу ОК личност, со феноменално лоша смисла за хумор. По квалитетот на хуморот тука се негде со Јове.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Ти па ко од Марс да си паднала:
Јофе е јавна личност со термин на "најгледаната телевизија".
Одлучил да се покажува јавно на 2 милиона.
Јас сум гледач. Зошто да не го коментирам неговиот изглед?
Немој само да ми кажеш дека ако не ми свиѓа неговиот изглед да сум си сменел канал, затоа што ова е форум и темава е за Јове, а не за Тончи.


Темава нема везе со емисијата или изгледот на Јован, туку дека му се закануваа дека ќе му го пукнат носот.
А коа веќе некој е толку плиток да коментира изглед (шо сепак не е универзална работа допаѓањето, туку прашање на вкус) зашо да некој друг не му го покаже колку глупаво изглеа од страна коа секој втор коментар му е за изгледот.

И на крај, не ми е јасно као некој може да посветува толку време и коментари за некој шо не го сака. Јас на темите за луѓето шо не ги сакам, не ни кликам а камоли да ијам +30 коментари.
Да не ти украл некоја женска или да не ти убил некој толку шо го напаѓаш?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom