Јапонски фудбал

Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
15
А што им е тоа на очите?
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Tреба малку да се измачиш за да постигнеш гол....:)
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.557
Поени од реакции
9.576
:pos2::pos2::pos2: аииии
не се нормални ова јапонциве бе шо се нема да им текне:pos2::pos2:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
239
Ке треба и професионално да го пуштат ова:pos::pos::pos::pos:
 

reemteY

Ако...
Член од
27 март 2009
Мислења
426
Поени од реакции
36
хахахахаххахаах закон... :pos2:
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
92
Ух,од срце се изнасмеав,ова ти се вика фудбал!
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.125
Поени од реакции
1.872
Најѕверски момент е кога на зелениот му ја кршат ногата:duel:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom