Stefan-kobe
Поени од реакции
106.826

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • И се потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши на ќор-сокак кој предизвика банките, преку отфрлање на вашите датотеки апликација за заем? Јас сум поединечните финансиски експерти во можност да направи заем на износот што треба и условите кои го прават вашиот живот полесно. Е-пошта: sperohammeth@outlook.fr
    ви благодарам
    Ехееем најсилните фирми што се клиенти кај мене се циганчат за багателни пари а којзнае каков обрт имаат, на газ да паднеш :)
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Стока бе стока. Ама ќе го посрамотам пред цел народ следен пат, редовно игра кај мене.
    А бе се мислев да го напишам со голема буква ама сфатив дека не може да е човек некој со надимак Стек и... Don't hate me bro.
    Плус гушстеров на аватар...
    Ама не се нешто страшни ако бараш тоа ти. Да не се разочараш.
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Не барам такво нешто воопшто, впрочем не сум некој љубител на хорори, ама сакам чат пат да погледнам по некој квалитетен. Такви со дракули, нереални створења не можам да гледам, ама овој режисер гледам и по коментари и по оцени е одличен така да ќе ти верувам. :D
    Хоуп
    Хоуп
    Ајде па ќе кажеш.
    ll be happy to share additional details with you my email id is "giffjanba23@hotmail.com respond to my email address not in this site because you do not visit this site
    Џ
    stek tuka?
    парва
    парва
    Стефан не е стек, он е вешалица
    : D
    Ја сс деца си збори чисто литертурно, ја сам бре педагок и психолог ипол : D
    Устфари и тебе требаше да ти зборувам литературно, и ти си дете : P
    A ти ебу гада, куде си, нема те како кур на теве иљадо, и ти и сфи
    Нели ке пиемо некад пиво? А ве ебу сок фраери : D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Никад нема да пиеме пиво пошо не пијам пиво. Ама може да пиеме ракијештина некоја, да завршиме у некој ендек у Бугарија и да се разбудиме без бубрег. :D
    Ај да не пишувам у темата, ме потсети на класната од средно на бившиот, се викаше Душица Стегњаја :icon_lol: сигурно по 500 пати повтара у банка, у пошта, каде не :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    хахаха какво е тоа презиме бе Стегњаја :D Бреј опекотина од презиме, никад не би се презивал така.
    I
    Ilumious
    тоа да размислиш два пати дали да се омажиш за некој со такво презиме хахахаха
    Беше во читалната на факултетот денеска? xD
    Џ
    Account Temporarily Unavailable.
    Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.
    Џ
    Која ти е оваа бе?
    Грда е ко погребална поворка. Ружна е ко задушница на тазе мртовец.
    Џ
    Џонтра Волта
    Секси е колку името Кирстеа. Фала на инфо ме заболе курофффффффффффффффффффф ако и е најбоље другарка на Ана ИвановиЌ. ;)
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Ајде пали од мојот профил очи да не ти гледам, и мене ме заболе кур дали ти се свиѓа Кирстеа или не. И така вкусот за жени ти е отиден у минус.
    Џ
    Џонтра Волта
    Рече Стек кој се ложи на коцкастата Скарлет и ваков штакор ко оваа Кирстеа, исфрли ми с.е
    Што збориш бе, кај да се вратам? :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Читај пост над мојот :D
    ob1
    ob1
    Хахахха иди лечи се бе. Кај се викате кучето Оби па и од Лисиче е ко мене, да ти ебам mind fuck ми се деси :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom